Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ADSL Tarifelerinde yapılacak değişiklik onaylandı

Korax

Öne çıkan mesajlar

Lol[signature][hline]Korax, 27 Ağustos 2004 15:58 tarihinde Brook'a demiş ki:
Dünya ahiret bacım olsun..
Ayda görürsem affetmem.

[spo1=Paticik Halay ekibi]
_o_ _o_ _o_ _o_
..|.....|.....|.....|
./ ./ .../ .../
Tey,Tey,Teyyy..
Soldan Sağa:Paskal,Koraks,Tora ve Llama,Paticiğin Resmi,Tescilli Halaycıları..
Powered bY Korax & Pascal.
Pati halay ekibi kurucuları ve başları..
[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

Bazı arkadaşlar olayı yanlış anlamış...

3gb sınırlı tarifeyi seçenler 29milyon ödeyecek.. siz 256k için 49milyon ödemeye devam ederseniz, herhangi bir dl sınırı olmayacak...[signature][hline]Profocio Hosting
Bir pati futbol maçından sonra Babacum hakkında şöyle yorumlar olmuş:
fizban: bi insan bu kadar boş koşup, bu kadar anlamsız şeyler yapabilir
tora: abi iki rekat kosma mac bitecek ben orda ulan nie uzatıyosunuz die bagrıyorum adam hala sahanın içinde bos bos kosuyo
holyman: Kenderin arkı orta saha. Babacum tam saha.
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
O benim desem yeterlimi :) ve sabahtan akşama kadar açık bıraktıgımda o sonuç çıkıyor genelde öyle bırakamıyorum çünkü diğer bilgisayarda oyun oynuyorlar 25e veya 20ye sınır koyuyorum[signature][hline]Didn't you hear...
...the voices of the *wind*?
Virus,SatanixVirus,Satanix,Virus-sensei
Sosyal ağlarda paylaş

said:
streamin, 22 Ekim 2004 00:59 tarihinde demiş ki:
virus merak etme abi o tablo bir turk kullanica ya ait olamz sen 512 dsl le 24 saatte max 4.5 gb cekersin orada 6gb gordum elemanin uyrugu neymis isvec kanada amerika almanya hangi şık????
hala rezilsin, yine rezilsin :P
eheh rezil diye diye rezil hissetirecem seni kendi kendine :)[signature][hline]ICQ#85889898
If you need a host, contact me.
ıcın değil için, ıyı değil iyi, ınsan değil insan, mılyon değil milyon...

Klavyeniz TR olmaz yazamazsınız, ı yerine i yazarsınız ama i yerine ı yazmak ne dingilliktir çözmüş değilim! Her gördüğümde monitöre kafa atasım geliyor! Hiç mi rahatsız olmuyorsunuz yazarken be!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
streamin, 22 Ekim 2004 00:59 tarihinde demiş ki:
virus merak etme abi o tablo bir turk kullanica ya ait olamz sen 512 dsl le 24 saatte max 4.5 gb cekersin orada 6gb gordum elemanin uyrugu neymis isvec kanada amerika almanya hangi şık????

isveç te 512dsl ile daha mı fazla çekiliyomuş? :)
Yoksa anlatmaya çalıştığını mı anlatamadın?[signature][hline]Profocio Hosting
Bir pati futbol maçından sonra Babacum hakkında şöyle yorumlar olmuş:
fizban: bi insan bu kadar boş koşup, bu kadar anlamsız şeyler yapabilir
tora: abi iki rekat kosma mac bitecek ben orda ulan nie uzatıyosunuz die bagrıyorum adam hala sahanın içinde bos bos kosuyo
holyman: Kenderin arkı orta saha. Babacum tam saha.
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
evet suan onu düşündüm ben
istde 128 vardı bende
256 olucak 49 milyon vericem

yada 512 yapıp 5gb kota hmms
nede olsa ist de cok download yapmıyorum oyun oynarken fln sıkıntı olmaz ehe aynı fiyat

ama 256 olup sınırsız olması daha avantajlı gibi[signature][hline]regrubmah retsamdnarG
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
said:
Eno, 22 Ekim 2004 01:12 tarihinde demiş ki:
virüs sen hep böyle yapıyosun... :p

dyna.. aynı hesabı bende yaptım ve kararsız bir şekilde kilitlenip kaldım... lavuklar o şekle geçerken kurulum ücreti istemiyorlarsa geçer denerim.. istiyorlarsa zor :)

son kararımı acıklıyorum

tatildeyken kotalıya çevirttiricem
deilken 256 kalsın nede olsa aylık 3-5gb osursam erişecegim rakam[signature][hline]regrubmah retsamdnarG
Sosyal ağlarda paylaş

2 katı ama yinede fazla bencede.[signature][hline]Korax, 27 Ağustos 2004 15:58 tarihinde Brook'a demiş ki:
Dünya ahiret bacım olsun..
Ayda görürsem affetmem.

[spo1=Paticik Halay ekibi]
_o_ _o_ _o_ _o_
..|.....|.....|.....|
./ ./ .../ .../
Tey,Tey,Teyyy..
Soldan Sağa:Paskal,Koraks,Tora ve Llama,Paticiğin Resmi,Tescilli Halaycıları..