Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

pedde değişik ses çıkarma onerileri

elvyn

Öne çıkan mesajlar

az önce bi rastlantı sonucu telsiz telefonların anteninin ucunu azıcık uzerine getirince hoş bi ses çıktıgını fark ettim. siz de pedle değişik veya bateri en yakın ses çıkarma yontemlerini yazarsanız sevinirim.[signature][hline]if you believe in something, that something begins gain money...
Sosyal ağlarda paylaş

alıştırmayı salladın mı :)
[küçük yazılınca hızlıca anlamına geliyor, arada tire olunca aynı anda oalcak]
rrLrrLrrLrLLRR R-Lrrrr R-Lllll
[signature][hline]BabacumMostors, 23 Ekim 2004 21:02 tarihinde demiş ki:
benim pipim 5.5 kilo yaa yaaa..

[Bu mesaj lord_elvyn tarafından 24 Ekim 2004 02:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Alıştırma clasical bir baterist için kıyaslanmış ufak bir stick olmakla kalmayıp bunu aldıgınızda yanında 3 adet ruj ve bir adet tencere veriyoruz veriyoruz veriyoruz O kadarını bizde biliyoruz ben bu stick direk doğru ve yavaşdan hızlıya gider o kadar ince detaylı yazsam destan olur
Sosyal ağlarda paylaş

Buddy Rich e hiç bir şey diemem ama jazz müzik buddy rich hiç ulaşmıyorlar bence ben stick den bahsediyorum buddyrich den değil bir stick control davulun yarısı demekktir Teke teke iyi akşamlar teke dıdı dıdı teke tek teke tek :) olm gecenin köründe uyuyamıyorum zaten banane konu saptırdık :) boşver pad güzel şeydir koy dizine artık küçük harflemi çalarsın tire ilemi çalarsın ne ile çlarsan çal
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RedallHoor, 24 Ekim 2004 03:11 tarihinde demiş ki: ben stick den bahsediyorum buddyrich den değil

buddy richde yazarın adı zaten, stick control felan var kitabın içinde yine.[signature][hline]BabacumMostors, 23 Ekim 2004 21:02 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

aynen soyle yazıyor:

BUDDY RICH's

STICK CONTROL
SNARE DRUM
METHOD

artık kim yazmış sen karar ver. stick control mu yazmış, snare drum mu yazmış kiabı bilemem.[signature][hline]BabacumMostors, 23 Ekim 2004 21:02 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

Ped yerine yastıkları tercih ederim ayrıca yastıklarda toz tutmuyo :D
Bu arada bildiğiniz iyi bir stick control kitabı varmı söle anlatan harbiden olayı çözen :)[signature][hline]Lady Elenor Quendil (Liselim)
Lord Tanin Hawking

-----------------Blind Guardian--------------
Sosyal ağlarda paylaş

Allahım elvyn nerenle okuyorsun merak ediyoruz Buddyrich Süper bir baterist adam aşmış ben kitap çıkarmadı demiyorum bana ne buddy rich den ben Dave Veckl ın çıkardıgı stick control kitabından bahsediyorum destan yazılamaz demişsin adma destan yazmış işte gözleri kullan güzel oluyor[signature][hline]GrandMaster İnsan Abarii
Sosyal ağlarda paylaş

Redall ya daha acik yaz ya da insanlar seni anlamadiklarinda kizma
iki mesajindan da bisi anlamadim, anladigim kadariyla Dave Weckl Buddy Rich den daha iyi demissin

buna kicimla gulerim, hata birak kicimi her yerimle gulerim

Dave Weckl bile Buddy Rich i ornek aldigi bateristler listesine sokuyor, ki jazz cok daha zordur metalden

Jazz daki stick controllari hic duymadin gormedin heralde?

Buddy Rich in ciktigi Muppet Show u izle, Buddy Rich memorial concert u indir izle[signature][hline]Silence in the studio!
Sosyal ağlarda paylaş

Volfied Ben Buddy rich ii dir Dave ii dir demiyorum Elvyn Stick kontrol hakkında bişi söledi bende Dave Veckl Bi kitap yazdı ve harbiden içinde Stick kontrolden destan yazmış dedim bencede Buddy rich ve dave Veckl gönlümde yer edinmiş insanlar ama hangisi daha ii konusunda bişi bilmiyorum böle bi görüşümde yok Bende Sorunmu var şu bi kaç günden beri[signature][hline]GrandMaster İnsan Abarii
Sosyal ağlarda paylaş

dethkrush diye bir grind grubum var.
onun kayıtlarında bilimum resim çantası , ansiklopedi , gazete , çatlamış zil , defter kullanıyorum.

kayıtları upload edersem dinlersiniz , sevinirsiniz[signature][hline]valandil ownz j0o!
-emokid*-
7/24 melancholic
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...