Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Forex hakkında yardım

shogusan

Öne çıkan mesajlar

Merhaba forex'le yeni tanıştım. Daha önce yapmadığım için pek cesaret edemiyorum açıkçası. O yüzden yönlendirmeniz benim için önemli. Forex gerçekten dışardan bakılınca çok zevkli ve kazançlı görünüyor. Yapan arkadaşlarımdan gördüğüm kadarıyla böyle en azından. Ben de yaparım dedim ve araştırmaya başladım. Önce hangi aracıyı seçeceğim mesele oldu. Arkadaşa sordum, onunkinin adı İntegral Menkul Şikayet ettiğimden değil ama ince eleyip sık dokuyacağım diye diye işe başlayamaz oldum. Sanırım aracısı falan o kadar da önemli değil. Önemli olan sıkı takip. Bunu yapmak için aynı anda pek çok kaynaktan beslenmek gerekiyor. Bir diğer sorun da burada başlıyor. Herkes ayrı kafadan konuşuyor. Forex yorumlarına baktığımda ayrı anlayışlar, ayrı stratejiler görüyorum ve neye göre şekillendiklerine karar veremiyorum. Bakış açınızı sebepleriyle belirtirseniz bu yüzden çok sevinirim. Forex kullanıcıları ilk olarak neye odaklanmalı, neyi amaç edinmeli, daha iyi bir forex kullanıcısı olmak için neyi başarı saymalı gibi şeyleri bilmeliyim. Yani sadede gelecek olursak müşterisine müşteri gibi davranabilen bir aracı önerisine, iyi deneyimlere ve kapsamlı bir veri akışına ihtiyacım var. Her önerinizi dikkate alacağım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...