Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ağıt

Halfmumi

Öne çıkan mesajlar

Evet..
Farkettim.İnsan mutluyken göremiyor gerçekleri.Dİğer yüzü,hüznü.Göremiyor kesinlikle.Yaşadığın her mutlu
anın,her mutlu saniyenin farkına varıyorsun ve unutuyorsun diğer şeyleri.Geçtik,ne kadar mı?Bir adım belki
belkide bir yıl kadar.Kademe kademe atlayarak.
Sevgimi,ruhumla beraber karıştırarak verdim.Karşılığında koskoca bir hiçtim ben.Sıcak bir Eylül sabahı,
telefonumdaki şarj azalıp bitmeye yaklaşırken,gözümden yaşlar süzülüyordu.Tüm dostlarım sahayı terk etti.
Ben yanlız kaldım.Hem kötüyü,hem iyiyiyi oynarak.Zaten çirkindim,orası ayrı.Hayatını değiştireceğin zaman
bir kademede değiştirirsin ya,aynen ondan yapmam gerekti.Çevirdim,düğme Off'tan On'a geldi.Değişenleri,
değiştikten sonra gidenleri ve kazanıp,kaybettiklerimi tek bir şey yerine geldiğinde anladım...
Elimdeki sistemler,teknoloji,bilgisayarım...

Herşey kalıyor.Bir an...Ovaya doğru bakıyorum...Şehir aşağıda...Dümdüz ova.Alabildiğine,aşkım...Bu işte..
Göz yaşları bir şey ifade etmiyor,eskisi gibi yazamıyorum.Eskisi gibi Meleğimde yok yanımda.Yanlızım.Demiştim
ya,sahayı herkez terk etti.Seyircide benim,oyuncuda,bu Savaş ağıtlarını yazanda...Nereye kadardır ki,
Sonbaharda bitiyor...Karı bekleyip,yine o muhteşem anlardan birini yaşamayı dileyeceğim..Nereye kadar ki?
Nereye kadar daha gideceğim?

Hiç umurda olmaz ki benim yazdıklarım.Hiçte olmadı zaten.Kendim ağladım,kendim güldüm,kendim sevdim yine..
Sahne değişiyor belki,ses playback yapıyor arkadan.
Bırak...
Bırak kalbim! Bırak!
Hür o dağlar.Öyle kalsınlar...Herşeyi bir kenara bırakmış şekilde,herşeyi tek bir saniyede bitirecek
şekilde...
Yaşasın gözyaşlarım.Bu benim kendi kendimi sorgulayışım...Kimseye bakmaz ki benden başka bu dünyada..
Herşeyden sonra geride canlı kalan tek şey bu ağıt...
Gücüm bitti,bitap düştüm.
"En güzel aşk,karşılığı olmayan aşktır!" sözünün anlamı var.O şehir duruyor orada,
bana el sallıyor...Ben sevdiğim halde,ona yaklaşamıyorum bile.O kadar güzel ki,en ufak bir hareketimle
bu sahne bozulacak diye nefesimi dahi tutuyorum.Sahne kapanıyor,sadece elveda diyip normal hayatıma dönüyorum.
Habersiz değil,yinede denildiği gibi,"Karşılıksız Seviyorum..."

Anlamı olmasa bile...

02:10 22.10.2004

Half"Last heart beat"Mumi
[signature][hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

UYARI!:Evcil yaşayanlar için uygun değildir!
00:00:00:00:01
Sosyal ağlarda paylaş

Sanırım bu yazıyı kendi duygularını açıklamak için yazmışsın. Yani bunu bir "deneme" yazısı olarak değilde bir nevi dostlara "içimi dökmem lazımdı kaleme sarıldım" yazısı olarak değerlendirmemiz lazım?[signature][hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...