Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Spor İle ilgili Alış - veriş Siteleri?

RaVena

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar Turkiyede Böle güvenilebilir bir site warmı bildiğiniz..
Netten Forma,Ayakabbı,Short Takımların Faln Böle Eşyalarını bulabilceğimiz Alış-veriş sitesi arıyorum ...
Barcelona - Ronaldinho forması almak istiyorum ama Izmirde Bulamadım ... Nette belki wardır Sipariş ediliyordur böle bildiğiniz Siteler warsa Link verirseniz Çok Sevinirim ..[signature][hline]Bir Insana Gereğinden Fazla Değer Verirsen;
Ya Onu Kaybedersin Yada Kendini .... ''R/U''
Sosyal ağlarda paylaş

Evet isimsizleri satılıyor ama Izmirde bulduğum öle 7 tane forma var (Juventus,Barça,R.madrid,Milan,Inter,M.united ve Arsenal) Arkalarında Birşey yazmıyor ben Yazanlarından Arıyorum arkadaşlarımın Üzerlerinde var bazılarının Marmaristen abisinin aldığını söylüyor ve Izmir KOnak-Kemeraltında satıldığını söylüyorlar aradım heryeri ama bulamadım ..
Netten Sipariş ediliyordur diye tahmin ediyorum .. ama Link bilmiyorum acıkcası ..[signature][hline]Bir Insana Gereğinden Fazla Değer Verirsen;
Sosyal ağlarda paylaş

Aldım bi tane Barça forması Orginal Yazı yazdırdım ama (Luis Enrique ye yyerine Luis Enrigue yazmışlardı)..Sinir olmuştum bi hem gerçek orginal yazısıyla alakalı değildi .. ondan arıyorum ..[signature][hline]Bir Insana Gereğinden Fazla Değer Verirsen;
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...