Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[Radyo Paticik] 25.10.2004 Yayını

DiaBLeSSe

Öne çıkan mesajlar

Madem ritmi hafiflettik ağırlığı türkçeye verdik Duman'dan Elimdeki Saz Yeterdi Canım'a güzel bir seçim olur düşüncesindeyim.

Çalarsan beni mutlu edersin. İyi yayınlar...[signature][hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir"
Sosyal ağlarda paylaş

Yayınının sonlarına gelirken şunları söylemek isterim:

4 saatlik Muhteşem performansın için teşekkürler.

Bitmek tükenmek bilmeyen isteklerime yer verdiğin için bir kez daha teşekkürler.

Eh sanırım uzunca bir süre benden kurtuluyorsun bu öğlen şehrime -İstanbul'a- geri dönüyorum.(of eve halen telefon bağlanmadı net yok) Gelecek yayınlarınında en az bu yayınlar kadar iyi olması dileğiyle hoşçakal...[signature][hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir"
Sosyal ağlarda paylaş

*!uyusun da buyusun ninini tıpış tıpış yürüsün niniiiiiiiiii*

Hepinize iyi geceler

Salı akşamı Wendigo ve Diablesse ile birlikte görüşmek üzere.[signature][hline]In sorrow nights i am the source of your hopeless fears...I am the Dark Unicorn...
Energizer tav$ani
Gizli Ninja2
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...