Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

SPEAK TL Turkcell Kampanyası

BlackLabelSociety

Öne çıkan mesajlar

var abi ve ciddi ciddi turkcell'den nemalanıyolar .. turkcell bunları bakkal yerine koymasına rağmen..

çok netti müşteri hizmetlerinin cevabı
"siz nasıl bakkala gidip kontör satın alırsınız speak turkcell de bizim için aynı işi yapar"

biz büyüğüz canavarız diye böbürlenen speak ancak bu denli rezil edilebilirdi
Sosyal ağlarda paylaş

dün teleservice'i tam 1 saat 40 dakika ilk sırada müşteri hizmetlerine ulaşmak için bekledim. tam 1saat 40 dakika (not şirket hattı lolomda değil) sonunda bağlandım durumu uygun olmayan bir dille ilk defa dile getirdim. kontrol ediyorum dedi ve hat kesildi. yeniden aynı numaraya ulaşmam 15 saniyemi almadı gelen ses ise
"bekleyenler arasında ilk sıradasını lütfen ayrılmayın"
açan yok tabi..

dellendim teknosayı aradım bağırdım çağırdım
"teknosa iki eliyle bi işi beceremeyen bi servisle çalışıyorsa bende bundan sonra kapınızın önünden bile geçmiyorum 5 ay 3 gün oldu param ortada yok bu konuşma kayıt altında çok net söylüyorum ne sizden ne servisten tek kuruş istemiyorum gelirsede geri iade edeceğim şu an kararımın kesinleşmesini almaya gidiyorum ne haliniz varsa görün icra memuru şubenizden içeri girince kenardan resmini çekiyor olacağım dedim ve telefonu kapadım

2saat sonra bi bayan aradı hukuk büromuz doğrudan teleservice ile iletişime geçmiştir en kısa sürede paranız ödenecektir. dedim ne kısası kısa nedir ne kadardır 5 ay kısamıdır?
hukuk büromuz iletişime geçti bu sefer bugün yarın ödenir..

işallah

derken biri daha aradı bu sefer teleservice. dün konuşuyorduk hat kesilmişti deyip güldü dedim ne amaçla gülüyosunuz durum komik mi? siz 1saat 40 dakika boyunca telefona çıkmayan bayansınız bizim şirketimizin karşısında da var müşteri hizmetleri nasıl goygoy iş yaptıklarını biliyorum ve neden cevaplamadığınızı da tahmin edebiliyorum diyince ses tonu birden düzeldi
"efendim paranızı hesabınıza aktardım kontrol edebilirsiniz"
-sonunda bi işi becerebildiniz hanfendi diyip kapadım

799tl ücret yerine 839 iade etmişler 40 lira kasko yaptırmıştım çünkü

sonuç olarak teknosa bile olsa farketmez arayın ağızlarına edin elinizde hakem heyeti kararı varsa sabancı değil isterse koç olsun anında geri vitesler
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...