Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Zaga 17-10-2004 yayini

GE-TA

Öne çıkan mesajlar

Bu baslıktan devam etmek mantıksız bunda 17.10.2004 yayını dıyo :)

Ama fikrimi belirtiyim yinede bu aksamki yani 23 ekim gecesi olan Zaga bence cok da iyi degildi. Eglence bakımından diger haftalardaki bolumlerden bıraz eksıktı.

Umarım bi sorakı program daha eglencelı olur.

ayrıca ilginc sekilde program erken bitti yada bana oyle geldı. Zaten %60'ı şarkılarla geçiştirdiler programı. Hoşuma gitmedi bu olay.[signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.

Sosyal ağlarda paylaş

Hayır yok oyle bısey. Benım yazımdaki kasıt oyle bisey degildi.
Daha gecen hafta gulmekten yerlere dusmustum ben programda.
Ama olabılır her program bırıbırını tutucak super eglencelı olacak dıye bısey yok.

Kaldı ki bundan onceki son 2 programda yerlere yattıgımı hatırlıyoum ben yani bu gecelik böyle olsada olur.

Okan Bayulgen bırseyı bırakma nıyetınde degıl.

Zaga biticek olsaydı yeni yayın donemıne girip Baslamazdı tekrardan.

Ayrıca Cumartesi geceleri en cok izlenen program olduguda bi gercek.

Benim bi onceki mesajımda yazdıklarım sadece bu geceki zaga hakkındaki görüşlerimden ibaret. Yoksa hastasıyım yani ;)[signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.

Sosyal ağlarda paylaş

said:
BlaCk_DmC, 24 Ekim 2004 02:33 tarihinde demiş ki:
Hayır yok oyle bısey. Benım yazımdaki kasıt oyle bisey degildi.
Daha gecen hafta gulmekten yerlere dusmustum ben programda.
Ama olabılır her program bırıbırını tutucak super eglencelı olacak dıye bısey yok.

Kaldı ki bundan onceki son 2 programda yerlere yattıgımı hatırlıyoum ben yani bu gecelik böyle olsada olur.

Okan Bayulgen bırseyı bırakma nıyetınde degıl.

Zaga biticek olsaydı yeni yayın donemıne girip Baslamazdı tekrardan.

Ayrıca Cumartesi geceleri en cok izlenen program olduguda bi gercek.

Benim bi onceki mesajımda yazdıklarım sadece bu geceki zaga hakkındaki görüşlerimden ibaret. Yoksa hastasıyım yani ;)

1. senin yazdıklarına dair hiçbirşey demedim
2.sen 2 programdır yerlerdesin,ben ne kadar zamandır izlediğimi hatırlamıyorum o yüzden zaganın önceden çok daha iyi bi program oldugunu rahatca söyleyebilirim
3.bırakacak derekn tabi ki sene içinde bırakmaz,bırakamaz,kanal d ile sözleşmesi vardır sene sonunda bırakır
4.cumartesi geceleri en cok izlenen olur,cunku saati gec ve izleyen kesim genc,ve de eski günlerin hatırına izleyenler var benim gibi[signature][hline]You´ll never be alone again
You´ll never die again
You´ll never be born again
You´ll forever be, stuck here in eternity...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...