Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Flamenco Classical - Spanish Guitar Solo

Ferrero

Öne çıkan mesajlar

Evet bu şarkı yani baya duyulmuş bişey klasik gitar bilen arkadaşlar biliyorlardır yapı kredi reklamındada arkada çalıyordu. Ben bu şarkının tab ını aradım baya ama bulamadım nereden bulabilirim yardım edermisiniz?[signature][hline]XaeroFarb, 25 Ocak 2003 18:51 tarihinde demiş ki:
Benim hatunun simsteki erkek arkadaşını katletmiştim havuza soktum sonra havuzun merdivenini sattım eleman boğuldu öldü Sonrada bide saveledim manyak oldu...
Sosyal ağlarda paylaş

bilmiyorum ben indirdim aynen topicteki yazıyor :)[signature][hline]XaeroFarb, 25 Ocak 2003 18:51 tarihinde demiş ki:
Benim hatunun simsteki erkek arkadaşını katletmiştim havuza soktum sonra havuzun merdivenini sattım eleman boğuldu öldü Sonrada bide saveledim manyak oldu...
Sosyal ağlarda paylaş

banka reklamı olarak hatırlıyosan asturias dır büyük ihtimalle. bak tabına -herhangi bir tab sitesinde bulabilirsin-. spanish guitar solo diye bi şarkı adı olacağını sanmam.[signature][hline]su geçer iz bırakır; turist geçer döviz bırakır.
Sosyal ağlarda paylaş

bi dk programı indiriyorum şarkının tanınan kısmını kesicem link vericem[signature][hline]XaeroFarb, 25 Ocak 2003 18:51 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

400kb bişi yaptım keserek ama upload edemedim 3 siteye üye oldum 3 ünede mp3 upload edilmiyor msn falan varmı?[signature][hline]XaeroFarb, 25 Ocak 2003 18:51 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...