Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Sims 2

arcane

Öne çıkan mesajlar

Yarı uzaylı kaç sene yaşar acaba? Yeşil oluyorlar ama :P Neyse bugün gidip bakayım gelmiş mi oyun. Arkadaş vermedi cdyi bana. Çarşıdada kalmamış. Bugün bulurum umarım. (zaten bulmazsam ablam kesecek :))[signature][hline]einsof_totor23, 20 Eylül 2004 00:53 tarihinde sivilcelerden kurtulmak konusunda demiş ki:
millet söyler inanmayız daha doğrusu inanmak istemeyiz,belki de saçma gelir.Ama bu benim için kesin geçerli çok denedim çünkü belki senin içinde çözüm olur.oda şu;
UFAKLIKLA VEDALAŞ!!! :-(

Sosyal ağlarda paylaş

Yaw arkadaşlar oyun güzelde ben bir türlü evimi büyütemedim.. inşaat bölümüne giriyorum duvar ı seciyorum adam yapmıyor sinir oldum.. küçüçük evde 5 kişi tıkılıp kaldık.. neyse evden taşınayayım dedim onuda bulamadım biri yardım ETSİNNNNNNNNNnn delirmek üzereyim....[signature][hline]Cehennem sadece bir kelime, gercek ise cok daha kötü...
Delidumrul ve Zibidi :)
Sosyal ağlarda paylaş

3 gün katıyor hayatına yada 3 gün alıyo hayatından. Ben sabah kalkar kalkmaz direk statları düzeltip içiyom hiç negatif etki yapmıyo. Enerjinin full olması baya farkediyo. Diğer statları da fulle yakın yap öyle iç

Bide gözlük var. Anlamadım onu bi türlü takıyon efektler mefektler oluyo ne işe yarıyo çakamadım.[signature][hline]Eee ben varya ben
Hem Kellindil
Hem Khazid'hea
Hem de Guenhwyvar

YAaa

[Bu mesaj McFrenzy tarafından 21 Eylül 2004 16:04 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ben nerden alindigini sormustum gerci ama buldum, oturttum abi oyunu, 3 sise elixir of life bitirdim LOL...Bittikce yenisini alip iciyorum o bar dolmadi yani, bari sifirlayana kadar iciyorum, sonra birakiyorum, 3 ömür yasattim simsimi, kariyerde tavana vurdu artik öyle takilmaktayim, evi astiriyorum[signature][hline]Dont make me more aggressive than devil...
Sosyal ağlarda paylaş

bence sims 2 boktan bi oyun olmus 60 bile vermem ilk oyunun aynisi bekledigimiz 2 oyun fos cikti insallah hl 2 de oyle olmaz.[signature][hline][b]Master Yoda'dan inciler

- Be may with you force the
- danger in are you great
- Too you are anakin young, must to learn you things have many [b]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
lord_elvyn, 21 Eylül 2004 18:24 tarihinde demiş ki:
bence sims 2 boktan bi oyun olmus 60 bile vermem ilk oyunun aynisi bekledigimiz 2 oyun fos cikti insallah hl 2 de oyle olmaz.

acikcasi bende sana katiliyorum, ilk 1-2 saat acaip güzel geldi ama sonra asiri baydi, cesit zaten gercekten cok az, 2-3 cesit TV var 2 cesit muzikseti var vs vs...Bide yeni eklenen opsiyonlar disinda (ve grafiklerin güzellesmesi disinda) eski sims den pek bi farki yok...4-5 saatte limite geldim oyunda, kariyerin en tepesindeyim, elixir of life sonsuzluga oturdu essek kadar büyük villa yaptim ici en pahali esyalarla dolu...Eeee simdi diyor insan...[signature][hline]Dont make me more aggressive than devil...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Disappear, 21 Eylül 2004 19:07 tarihinde demiş ki:
ya su kamerayi yukardan gozukme veya yandan gozukme seklinde nerden ypaiyoruz delircem perspektifte kaldim

mouse un orta tusuna basili tutup mouseu hareket ettirince o acidan kurtulursun :) (orta tus ile demek istedigim scroll icin kullandigin yuvarlar nesne)[signature][hline]Dont make me more aggressive than devil...
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunun grafikleri, animasyonu, kapsami ne kadar super olursa olsun single player oyunlarin bir yere kadar oldunu dusunuyorum sahsen bilmem aksini savunan olur mu.. Yani uc gundur durmaksizin oynuyorum kari koca "Mad Scientist", tum yetenekler full (ne gerek varsa), kocaman evde yok yok, cocuk da yaptik, bundan sonra rutinlesiyor. Uyan, ye, ic, zic, banyo yap o kadar. Arada bir WooHoo! :)

Bu arada siz elder yapiyor musunuz karakterleri? Ben kiyamiyorum kamburu cikmis hallerine gunde 2 ogun elixir iciriyorum :)[signature][hline]XaGoN - www.xagon.net
Sosyal ağlarda paylaş

abi imdak oyunda bug war..
simdi bir kiz tavladim evlenmedik.
cocuk yapiim bakalim nasil olacak dedim.
kadin hamile kaldi.
sonra tam doguruken oldu.
o sirada telefondaydim.
adoption serviceden cocuk istedim hata ile..
sonra azraille yazi tura attik.
kadin geri geldi.
BUG! i yaziim.
Hergun saat 10 da adoption service den bir kadin gelip kiz yada erkek bebek getiriyor..
Karim 3 tane dogurdu.
Su anda maid hamile ve evde 12 cocuk var:)
naapmam lazim?
Sosyal ağlarda paylaş

maaaaşşaallhhh ayol derim ben buna hahahahayy

güzelim sen baştan başla :) yadaaaaa çok çocuklu baba olmayı seviyorsannn hayatının geri kalalınını çocuklarına ada ve onlarla ilgilen onları iyi bak cici baba ol aileni yüz üstü bırakıp terk etmeeeeeee onlar sana muhtaç san onların babuşlarısın hahahay komik ya ilginç bişi hiç böle bi hata ile karşılaşmadım bu arada evlenmeden çocuk sahibi olmaya kalkarsan olacağı bu salıklı bi evlilik kursaydın sende ba$taaaaaaaaaaa niseeeeeee sana kolay geleee ama tavsiyem yeniden başka :)[signature][hline]Dostlarinla öyle yasa ki düsman oldugunda hakkinda söyleyecek sözleri olmasin...
Düsmanlarinla öyle yasa ki dost oldugunda yüzün kizarmasin...
Sosyal ağlarda paylaş

Ya benim kadın service elemanlarının 5'yi yatmak istiyo koptum direk :) Böcekçi ile maidi hallettim de gardener da yolda. Ama gerçek hayatla özdeşleştirirsen çok komik oluyo lol. Evde bitki bile yok adamı çağırıp iş bitiriyom ehehhe filmlerdeki gibi[signature][hline]Eee ben varya ben
Hem Kellindil
Hem Khazid'hea
Hem de Guenhwyvar

YAaa
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...