Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ADSL teknik destek gerizekalılığı

elvyn

Öne çıkan mesajlar

• Admin
Saygılı olursan yüzüne kimse tlefon kapamaz, kimse kimsenin kaprisini çekmek zorunda değil.Bunun yanında ethernette veri alış verişi usbden daha hızlıdır ama çok fark edermi bilmem.[signature][hline]Didn't you hear...
...the voices of the *wind*?
Virus,SatanixVirus,Satanix,Virus-sensei
Sosyal ağlarda paylaş

evet benimkini bilgisayar gormuyordu taktıgımda.

probleminin çözümü şu: [bu işlemleri bilgisayarım sağtık özellikler donanım aygıt yöneticisinden ağ bağdaştırıcıları altında modemin gözükmüyorsa ve zoom web console da tekrar flash and reboot diyip bi res çektikten sonra yap]
ilk önce kabloyu çıkar
ardından zoom web console u sil
sonra res çek zoom web console u yukle
res çek modemi tak pc açıldıktan sonra, tanısın modemi.
sonra ayarlarını yap.
www.paticik.com/forum yaz[signature][hline]if you believe in something, that thing begins to gain money...
Sosyal ağlarda paylaş

burda binlerce kişi var ama ben birtek sana laf söylüyorum neden acaba. sanırım en çok göze batan en çok zıpçıktılık yapan sen olduğundan dolayı.

@sensible diye başlayıpta arada bana sokuşturacağına @kavel diye başla. zor oluyor öteki türlü takip etmek.

eziklik olayına gelince. ah canım weletim benim. eziklik sende değilde bende olsa benim sana özel mesaj olup ezik değilim ben abi diye anlatmam gerekirdi. kalkıpta senin bana welet değilim diye özel mesaj atman değil.

ukalalık yaptığını kabul etmek bu kadar mı zor. yanlış yaptım de olsun bitsin. yanlış şeyler söylemiyorsun fakat söyleme tarzın yanlış. tek sorun bu. sadece bu yüzden weletsin ukalasın. diğer türlü dünaynın en akıllı en zeki adamı olman ya da olmaman buna herhangi bir şekilde etki etmiyor.[signature][hline]ICQ#85889898
If you need a host, contact me.
ıcın değil için, ıyı değil iyi, ınsan değil insan, mılyon değil milyon...

Klavyeniz TR olmaz yazamazsınız, ı yerine i yazarsınız ama i yerine ı yazmak ne dingilliktir çözmüş değilim! Her gördüğümde monitöre kafa atasım geliyor! Hiç mi rahatsız olmuyorsunuz yazarken be!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
n0x, 23 Ekim 2004 19:45 tarihinde demiş ki:
benim sorunum şu bilgisayar modemi görüyor herşey tamam ama link ışığım sabit değil 5 gündür hala yanıp sönüyor. Bunu yaşayan biri varmı allah aşkına kafayı yiyicem .
sorun seninle ilgili olmayabilir. telefon hattını bir kontrol et. sorun yoksa 444 0 375 i ara derdini anlat. belki fatura fln ödenmemiştir. otomatik ödeme talimatı olayında bunu yaşayan çok kişi biliyorum.[signature][hline]ICQ#85889898
If you need a host, contact me.
ıcın değil için, ıyı değil iyi, ınsan değil insan, mılyon değil milyon...

Klavyeniz TR olmaz yazamazsınız, ı yerine i yazarsınız ama i yerine ı yazmak ne dingilliktir çözmüş değilim! Her gördüğümde monitöre kafa atasım geliyor! Hiç mi rahatsız olmuyorsunuz yazarken be!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kavel, 23 Ekim 2004 19:43 tarihinde demiş ki:
burda binlerce kişi var ama ben birtek sana laf söylüyorum neden acaba. sanırım en çok göze batan en çok zıpçıktılık yapan sen olduğundan dolayı.

@sensible diye başlayıpta arada bana sokuşturacağına @kavel diye başla. zor oluyor öteki türlü takip etmek.

eziklik olayına gelince. ah canım weletim benim. eziklik sende değilde bende olsa benim sana özel mesaj olup ezik değilim ben abi diye anlatmam gerekirdi. kalkıpta senin bana welet değilim diye özel mesaj atman değil.

ukalalık yaptığını kabul etmek bu kadar mı zor. yanlış yaptım de olsun bitsin. yanlış şeyler söylemiyorsun fakat söyleme tarzın yanlış. tek sorun bu. sadece bu yüzden weletsin ukalasın. diğer türlü dünaynın en akıllı en zeki adamı olman ya da olmaman buna herhangi bir şekilde etki etmiyor.

heh ne guzel de çarpıtıyorsun, ben o lafı albumdeki resimlere bakıpta soyledigin yoruma soyledim. amerikadaki reşitlik yaşı 16. buna da dikkatini çekerim. ben orada sensible a söyleidm hepsini. ukalalık değil hakkımı savundum.sen neden bunu kabullenemiyorsun?

bir de şöyle düşün. kimse bana takmıyor da 2-3 kişi gelip lord şöyle böyle laf atıyorsa sorun bende değil o 2-3 kişidedir. burada 10k user var.[signature][hline]if you believe in something, that thing begins to gain money...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...