Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Wars

tAKA

Öne çıkan mesajlar

theforce.net'e gönderilen bir habere gore, "Licence! Europe!" adlı lisans ve merchandise ile ilgili bir derginin 2004 Sonbahar baskısında, LucasFilm'in lisans bölümü başkanı Howard Roffman'a bir Star Wars Televizyon serisi olup olmayacağı soruldu. Roffman ise soruya "Evet, 2006 sonbaharında, Lucasfilm tarafından yaratılan bir Star Wars Televizyon dizisi olacak" şeklinde cevap vermis...

Episode III icin kac senedir beklerim az kaldi simdi Tv serisi icin bekleyecegim sanirim[signature][hline]Bazıları Yesil Ejderha'ya saldirirken canından oldu... kemikleri şimdi mağranın girişinde, tıpkı önceden gelenlerin kemikleri gibi yatıyor.
sende şansını deneyebilirsin...

Günbatımı Diyarı

Gözlerim ateşte donmuş bir süre yoktum ortalarda beni gören herkes beni ben zannetmiş merkez napıyım bana yardım et Allah.
İlk nefesimde ben senin,son nefesinde sen benim kollarımda şimdi ise güneşim, ayım, meleğim, yıldızım ...

ben bugünde yaşıyorum, yarına mechulum...
Sosyal ağlarda paylaş

bence b*kunu çıkarcaklar.tadında bırakamıyolar...[signature][hline]O kara gecenin içinde küçük umut ışıkları sebatla parıldamaktaydı; Karanlık Kraliçe'nin dehşet kanatları altında korkuyla sinen kimselere alev alev yanan bir yol gösterici olan bir şövalyenin şekline bürünmüş bir umut...
Sosyal ağlarda paylaş

sith'in intikamı hele bi izleyelimde tv serisini sonra dusunuruz gerci ah bi gelse şu film baska birsey istemiyorum su an ha birde türkiye f-1 istiyorum[signature][hline]Bazıları Yesil Ejderha'ya saldirirken canından oldu... kemikleri şimdi mağranın girişinde, tıpkı önceden gelenlerin kemikleri gibi yatıyor.

Günbatımı Diyarı

Gözlerim ateşte donmuş bir süre yoktum ortalarda beni gören herkes beni ben zannetmiş merkez napıyım bana yardım et Allah.
İlk nefesimde ben senin,son nefesinde sen benim kollarımda şimdi ise güneşim, ayım, meleğim, yıldızım ...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
tAKA, 21 Ekim 2004 18:09 tarihinde demiş ki:
sith'in intikamı hele bi izleyelimde tv serisini sonra dusunuruz gerci ah bi gelse şu film baska birsey istemiyorum su an ha birde türkiye f-1 istiyorum

ahuha:D başka?istersen olimpiyatları türkiyede yaptiriyim?[signature][hline]O kara gecenin içinde küçük umut ışıkları sebatla parıldamaktaydı; Karanlık Kraliçe'nin dehşet kanatları altında korkuyla sinen kimselere alev alev yanan bir yol gösterici olan bir şövalyenin şekline bürünmüş bir umut...
Sosyal ağlarda paylaş

streamin yanlış anladın star trek deil star wars.

ben star wars dizisi çıkmasına karşıyım aslında. ama expanded universe kitaplarındaki bazı maceralarla ilgili diziler çekseler güzel olabilir. yani yeni macera eklemeden, olayı dallandırıp budaklandırmadan, warolan hikayeleri dizileştirseler yani[signature][hline]a.k.a "bay bomba"
SWG: Ottkoo Jeliyeer of Eclipse Galaxy
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Maedhros_Laorx, 21 Ekim 2004 18:19 tarihinde demiş ki:
said:
tAKA, 21 Ekim 2004 18:09 tarihinde demiş ki:
sith'in intikamı hele bi izleyelimde tv serisini sonra dusunuruz gerci ah bi gelse şu film baska birsey istemiyorum su an ha birde türkiye f-1 istiyorum

ahuha:D başka?istersen olimpiyatları türkiyede yaptiriyim?

anlamadım? 2005 ağustos ta formula-1 türkiyede olacak gündem dışı kalmışsın sanırım biraz =)

hazirandada sw III geliyor ardarda hepsi ne güzel[signature][hline]Bazıları Yesil Ejderha'ya saldirirken canından oldu... kemikleri şimdi mağranın girişinde, tıpkı önceden gelenlerin kemikleri gibi yatıyor.

Günbatımı Diyarı

[Bu mesaj tAKA tarafından 23 Ekim 2004 11:40 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:

ama expanded universe kitaplarındaki bazı maceralarla ilgili diziler çekseler güzel olabilir. yani yeni macera eklemeden, olayı dallandırıp budaklandırmadan, warolan hikayeleri dizileştirseler yani

evet ya inşallah o şekilde olur yani tutup yeni bi senaryoya dizi yapmaları gibi birsey dusunemeyiz tabii bence genisletilmis evren'i dedigin gibi cekerler insallah oylede olur sahsen yazılarla yetinmeyi istemiyorum :)[signature][hline]Bazıları Yesil Ejderha'ya saldirirken canından oldu... kemikleri şimdi mağranın girişinde, tıpkı önceden gelenlerin kemikleri gibi yatıyor.

Günbatımı Diyarı

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...