Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

.Mec Dosya formatı nedir?neyle açılabilir?

Darqainu

Öne çıkan mesajlar

evet soru konu adıdır aynı zamanda yardım lütfen..müzik bölümüne müzik formatı olduğunu sandığım için açtım..[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Aynı senden önceki 20 kişinin düşündüğü gibi onun özel kişisi sen olacaksın, tabi tabii...
Alexi_Septimus,23 Ağustos 2004 18:23 tarihinde Mavi'ye demiş ki:
Kuzucum, "My way or the highway..." diyeceksin.
Bu kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

alalaa içimde patladı ya my dying bride voice of the wretched albümü ben de .mec miş yeni farkettim ve çözüm bulamıorum :([signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Aynı senden önceki 20 kişinin düşündüğü gibi onun özel kişisi sen olacaksın, tabi tabii...
Bu kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

hehueh mec deil mpc imiş buarada sorry walla billa :)[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Bu kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

hmm bunu nası winampın çalcaa bi formata çevirriz acaba ya 2 albüm dinlemek için farklı program mı açcas her seferinde..[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Bu kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...