Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dark Souls

Kaede

Öne çıkan mesajlar

720p gayet yeterli dersek hatalimi oluruz ? hani boyle 720p destekleyen tv de pc den oyun oynuyor olsam ?

nasil bakis acisiymis arkadas. yerine gelince grafik yerine gelince oynanabilirlik, yerine gelince story yerine gelince hikaye degil abi atmosfer, yerine gelince ciksin yeterki ne olursa olsun oynarim cikinca bu ne lan bu kadar bekledik bumuymus, ahahah..

hasta bu pc tayfasi :D
Sosyal ağlarda paylaş

rage mage ama hakliyim sonuna kadar

battlefield 3 de konsol oyunu ama tek farki ilk once pc icin yapilmasi sonra konsol peasantlara sunulmasi

bu yuzden gittim icim rahat olarak parasini verip aldim

witcherlar da oyle

ha bu demek degil her pc exclusive oyun bi sanat eseri olsun

ornek:kiciboklu diablo 3
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

720p gayet yeterli dersek hatalimi oluruz ? hani boyle 720p destekleyen tv de pc den oyun oynuyor olsam ?

nasil bakis acisiymis arkadas. yerine gelince grafik yerine gelince oynanabilirlik, yerine gelince story yerine gelince hikaye degil abi atmosfer, yerine gelince ciksin yeterki ne olursa olsun oynarim cikinca bu ne lan bu kadar bekledik bumuymus, ahahah..

sen aza rağzı ol problem değil

pcye port yaparken çözünürlüğü 720ye sabitliyosa ben tepkimi gösteririm, pcyi gidip tvye takacağıma ps3te oynarım oyunu
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

ya cok kalitesiz trollsun ya da native resolution nedir bir bilgin yok

1080p kapasiteli bir monitore 720p res secersen kenarda koselerde siyah cizgiler cikar

hadi onun workaroundunu yaptin bu sefer goruntu boktanlasir
Sosyal ağlarda paylaş

tomkat said:

Kanuni said:

ya cok kalitesiz trollsun ya da native resolution nedir bir bilgin yok

1080p kapasiteli bir monitore 720p res secersen kenarda koselerde siyah cizgiler cikar

hadi onun workaroundunu yaptin bu sefer goruntu boktanlasir

lol :D tomcat supersin super. yani super super. ahahah
Sosyal ağlarda paylaş

Kaede said:

said:
casual gaming

said:
son yılların en zor oyun serisi

stay mad stay jelly

lol oyun hakkinda hic bir bilgim yok o yuzden bok atmak istemiyorum

ama merak etmiyo da degilim herkesin konustugu oyun nasil diye

hic bi zaman da ogrenemiycem heralde optimize edilmeyen oyunu almiycagim ve konsol kontrolorunu hic elime almiycagim icin

ben ragei genel olarak developerlara actim, oyunun traileri disinda bisey gormedigim icin yorum yapamiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

abi ben bu oyunu açıkcası bunları bile bile pre-order yaptım.

bu oyunu battlefield 3 tür crysis tir miş gibi görsel şölen olduğu için almadım ben hardcore hack n slash olduğu için aldım, zor bi oyun olduğu için aldım

ps3 de baya bi demons souls oynamış biri olarak dark souls çıkmadan pc ye geçince ve buda pc ye gelince yapıştırdım direk pre-order'ı.

ha grafikleri kötü olabilir, haklısınız yaptıkları terbiyesizlikte olabilir gene haklısınız ancak oyunun sunduklarıyla sunamadıklarını tarttığım zaman hala çok büyük oranda sundukları ağır basıyor benim için o yüzden pek fazla kafama takmıyorum açıkcası. ayrıca oyun eğer satışlarda belli bir tresholdu geçerse ben bu eksikliklerin giderileceğine ve bir sonraki oyunun çok özenli bir şekilde pc'ye geliceğini düşünüyorum. diablo 3'e para kaptırsaydım üzülürdüm bu oyuna verdiğim paranın her türlü hakkını alıcağıma inanmaktayım.
Sosyal ağlarda paylaş

valla esas peasantlar tek platforma çakılı kalanlar. onlara acıyorum en çok

geçiyorum bilgisayarın başına canım ne çekerse grafikleri kökleyip oynuyorum

uzanıyorum koyun postlu pufuma cillop gibi exclusivelerimi oynuyorum rahat rahat

açıyorum ayfonu iki bölüm jrpg bişey oynuyorum dışarda sıkılınca

yakında bir ds alıcam. yolculukta da onunla takılırım
Sosyal ağlarda paylaş

developer forumlarina gidip rage acicak kadar onemsemiyorum pc veya herhangi bir oyun sektorunu

ha yapsam bile alicagim cevap isine gelirse bilaer olucak zaten

benim uyuz oldugum sey kapitalizm ve bilincli olarak ve sistematik bir halde oyunlarin git gide casuallestirilmesi ve kalitelerinin dusurulmesi

az efor ------cok gelir
Sosyal ağlarda paylaş

Anelor said:

yanlız şu adamlarının 2 oyunuda ağır hardcore ve kaliteli. kaliteye sadece grafiksel olarak bakmamak lazım.

dedigim gibi oyun hakkinda bilgim yok ve dikkat edersen hic yorum yapmadim oyunun sundugu icerik hakkinda

benim sinirimi bozan yaptiklari terbiyesizlik

fps cap ve forced 720p oynanabilirlige direk etki eden seyler

yoksa grafik motoruna bok atmiyorum yani
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...