Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aşk ve Aşkın Sevgisi: Ho?

MartinLGore

Öne çıkan mesajlar

Güç derler.
Aşkın sevgisini yaşamanın gücü. Kuvvetlendirirmiş. Hayata bağlarmış.
Sevince insan, düşünmek sevdiğini yetermiş tüm gününe. Yaşanan sorunlar sorun olmaktan çıkar, tek sorun olurmuş sevdiğinin yanında olmaması.
Hayatın anlamını arayanların buluştuğu çıkmaz sokkataki hanın adıymış aşk.
Hüznün mutluluğa dönüşebildiği tek noktaymış sevgilinin yanında olmamak.
Coşkulu balkan müzikleri dinlenmezmiş aşıkken. Ne me quitte pa çığırtırmış o garip yuvarlak parlak şeyin içindeki ses.
Yazdırırmış aşk. Sevdiğini, sevgini tarif etmenin sonsuz yoları aranırmış. 3 satırlık şiirlerde anlatılırmış o bitmeyen sevgi.
Ağlatırmış aşk. Gözyaşlarının öpülmesi istenirmiş.
Seviştirirmiş aşk.

Benim bir true love storyim yok. Aşık da olmadım. Sevginin gücü eksikti bende. 24 saat düşünemedim o güzel gözlü sevgilimi. Hayatın anlamı da yoktu o aşksız sevgililerimde. Yazamadım gizli anlamlar içeren o duygulu mısraları. Aşkım binbir tarifinden biri bile beni bulmadı sözcüklerimde. Ağlamadım da. (bir kere sevgilim hasta olmuştu da çok duygulanmıştım -onu saymıyorum-) Çok gözyaşım olmaz benim, olduğunda da tuzlu su içsin diye diretmem sevgiliye. Aşığım diye sevişmedim hiç. (Eğer tüylerin dikendiken olmasıysa ten tene değdiğinde, ben önce seviştim sonra aşık oldum)

Aşkı yaşamadım ben. Yaşar mıyım ki? Hem İstanbulda arsa mı kaldı?

Not: Olmayan bir şeyi yaşamamış olmak ihtimalimin her hakkı mahfuzdur.[signature][hline]Yaşanmış hikayedir..
- Anne PmaAbsoluteUri değeri konfigurasyon dosyasının içinde verilmelidir..
- Neee??
- Zıııııttt Erenköy..

[Bu mesaj nedanko tarafından 22 Ekim 2004 13:25 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...