Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ortaçağ ile ilgili kitaplar

Phlox

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar uzun süredir ortaçağ merakım var fakat bu konuda hangi kitap güzeldir hiç bilmiyorum. konusu ortaçağla ilgili herşey olabilir ortaçağ fransası, engizisyon, sırlar fln o tür şeyler olursa daha güzel olur tabi.

önerilerinizi bekliyorum..[signature][hline]i've seen what i was - i know what i'll be
i've seen it all - there is no more to see!

[Bu mesaj Phlox tarafından 12 Ekim 2004 00:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Tapınak hedeleri olarak adlandırdığımız artık çarşaf çarşaf her kitapçıda görebileceğin Tapınak Şövalyeleri adına binbirçeşit kitap var ve gerçekten bazıları doyurucu bazıları aç bırakır...

Wicca's diye bir kitap var ama baya araman lazım sonra
Witchcraft var..
Engizisyon Tarihi altında bir kitap var
Salem in üç mum u var
Varda var ararsan bulursun..[signature][hline]Adalet neden geç gelir diyenlere sözüm;Tanrı Ve Şeytan aynı bütündür ve terk eylemiştir divani.Bu yüzden melekler için işler daha zorlaşmıştır...Jahenné Maé ''In the name of god!The ones who have turned ınto the lıvıng dead wıthout a wıll eternal Nıght!Shall be ...Hellsıng)*
§Bounty Hunter§
Sosyal ağlarda paylaş

Ortaçağ hakkında doğru bilgi edinmek istiyorsan işin uzmanını okumalısın. Yani Umberto ECO. Baudolino ve Foucoult Sarkacı'nı okudum ve kesinlikle öneriyorum. Forumlarda arama yaparsan hakkında başka yazılara ulaşabilirsin.[signature][hline]God created the earth in six days, on the seventh he rendered.
@ui ICQ UIN: 1957744 MSN Messenger: [email protected]
ek$i | DevianArt | Eve-Online
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...