Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Toshiba Satellite L675-11N Notebook Satılıktır !!

Hannibal44

Öne çıkan mesajlar

Intel® Core™ i5-480M işlemci | Saat hızı : 2.66 / 2.93 Turbo GHz | Ön Veri Yolu : 1,066 MHz | 2. seviye önbellek : 3 MB

Orijinal Windows® 7 Home Premium Edition 64-bit (önceden yüklenmiş, Toshiba-HDD kurtarma) Türkçe/İngilizce

4,096 (2,048 + 2,048) MB | maksimum genişleme: 8,192 MB | teknoloji : DDR3 RAM (1,066 MHz)

640 GB

DVD Super Multi (Çift Katmanlı) sürücüsü // Uyumluluk : CD-ROM, CD-R, CD-RW, DVD-ROM, DVD-R, DVD-R(DL), DVD-RW, DVD+R, DVD+R(DL), DVD+RW, DVD-RAM Maksimum hız : Okuma: 24x CD-ROM, 8x DVD-ROM/ Yazma: 24x CD-R, 4x CD-RW, 10x HS CD-RW, 24x US CD-RW, 8x DVD-R, 6x DVD-R (Çift Katmanlı), 6x DVD-RW, 8x DVD+R, 6x DVD+R (Çift Katmanlı), 8x DVD+RW, 5x DVD-RAM

17.3" | LED geri aydınlatmalı Toshiba TruBrite® HD+ TFT ekran

HyperMemory™ teknolojisini destekleyen ATI Mobility Radeon™ HD 5650 / Bellek kapasitesi : 1.024 MB ayrılmış VRAM (HyperMemory™ teknolojisini kullanan toplam kullanılabilir grafik belleği, 32-bit işletim sistemi ve 3 GB sistem belleği ile en fazla 2.267 MB; 64-bit işletim sistemi ve 8 GB sistem belleği ile en fazla 4.083 MB olabilir) Bellek türü : DDR3 Video RAM (sırasıyla Video RAM ve sistem belleği birleştirilmiş) Bağlı veri yolu : PCI Express®

Dahili Ekran Çözünürlüğü : 1.600 x 900

Harici Ekran Çözünürlüğü : Maksimum çözünürlük : 2.048 x 1.536, Maksimum yenileme hızı : 100 Hz, Maksimum yenileme hızında titreşimsiz çözünürlük : 1.600 x 1.200

1 x DC-girişi, 1 x harici monitör, 1 x RJ-45, 1 x harici mikrofon, 1 x kulaklık (stereo), 2 x USB 2.0, 1 x dahili mikrofon özelliğine sahip entegre VGA Web Kamerası, 1 x 1080p sinyal biçimini destekleyen HDMI, 1 x Çoklu Kart Okuyucu, 1 x eSATA/USB 2.0 (L670)

2 x memory yuvaları

802.11b/g/n, Kablosuz Teknoloji : Bluetooth® 2.1 EDR

Ethernet LAN 10BASE-T/100BASE-TX

24-bit stereo, Hoparlörler : Toshiba Bass Özelliği Geliştirilmiş Ses Sistemi ve dahili stereo hoparlörler

102 tuş, Windows tuşları. İlave özellikler : Standart sayısal tuş takımı

Çoklu Dokunmatik Kontrole Sahip Touch Pad

Lithium-ion, Maksimum ömür :En fazla 3s10dk (Mobile Mark™ 2007)

Dünya genelinde kullanım için otomatik algılamalı AC adaptör (100/240 V)

2,80 kg | G x U x Y : 413,6 x 270,0 x 28,0 (ön) / 37,9 (arka) mm

2 Yıl Uluslararası Garanti

Toshiba Bluetooth™ Stack, Toshiba Bluetooth™ Monitörü, Toshiba Disc Creator, Toshiba Kullanıcı Kılavuzu, Yönetici Parola Yardımcı Programı, Toshiba Yardım, Chicony Kamera Yardımcı Yazılımı, Toshiba Yüz Tanıma Sistemi, Toshiba Katma Değerli Paket (Toshiba Power Saver, Toshiba Yakınlaştırma/Uzaklaştırma Yardımcı Programı, Toshiba PC Tanı Araçları, Toshiba Flash Kartları, Toshiba Bileşenleri Ortak Sürücüsü, Toshiba Erişilebilirlik, Toshiba Düğme Desteği), McAfee® Internet Security (30 günlük ücretsiz Internet güncelleştirmeleri içerir), WildTangent Oyun Konsolu, Toshiba Photo Service, Toshiba Recovery Media Creator , Nero 9 Essentials, Nero BackItUp & Burn Autobackup Essentials, Bing Araç Çubuğu ve Bing Arama, Amazon, Microsoft® Office Starter 2010 , Connectivity Doctor, ConfigFree™, Toshiba yardımcı programları ve sürücüleri (L675-N)

Toshiba Easy Media : Dolby® Advanced Audio, HDMI çıkışı, Bluetooth® 2.1 ve EDR, Toshiba Yüz Tanıma Sistemi, Dahili Web Kamerası ve Mikrofon, Toshiba ConfigFree™, Çoklu Kart Okuyucu, Güç tasarrufu sağlayan Eco Yardımcı Programı, McAfee® Internet Security (includes free Internet updates for 30 days), Nero Software, Toshiba Medya Denetleyicisi, LED arka ışıklandırma özelliğine sahip ekran, PC Health Monitor, Toshiba LifeSpace, Toshiba TEMPRO Performans Ayarlama Hizmeti, Akıllı Ekran Desteği, Çoklu Dokunmatik Kontrole Sahip Dokunmatik Yüzey (L670)

SM BIOS uyumlu, Artırılmış Intel® SpeedStep® Teknolojisi, HD Ses desteği, IP üzerinde Ses için entegre mikrofon, ENERGY STAR etiketli bilgisayar, IP üzerinde Video için entegre VGA Web Kamerası (L670)
http://imageshack.us/f/221/25032012011t.jpg/
http://imageshack.us/f/6/25032012010.jpg/
http://imageshack.us/f/189/25032012009.jpg/

Yaklaşık 7-8 ay önce aldığım Toshiba laptopumu satıyorum 1 yıl + garanti süresi devam etmektedir herhangi teknosa mağazasına götürmeniz yeterlidir. En büyük artısı ekranın 17.3 inç olması keyifle film seyredebilirsiniz. Her oyunu optimal seviyede çalıştırıyor ben şahsen starcraf 2 oynamak için almıştım ama pc toplmadıgım için satıyorum. Fiyat olarak 1250 tl dusunuyorum şu an ki sıfır fiyat 2000 tl dir. http://www.teknosa.com/kategori/bilgisayar/notebook/63/125031470/toshiba_satellite_l67511n_notebook Bursa içi elden veya kargo ile gönderilecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...