Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

wordpress soruları (css vs.)

yav

Öne çıkan mesajlar

wordpress ile bir site yapayım dedim.
html css vs. sıfırdan yazacak bilgim hiç yok ama kodlarla haşır neşir olup bir şekilde istediğim ufak değişiklikleri beğendiğim temada yapabilceğimi düşünüyordum.
nitekim wordpress 3-5 yıl önce kullandığım gibi değil iyice paragöz olmuş, custom css için -ki en ufak bir değişiklikte tema custom olmuş olacak-, 30$ istiyor 8-)
oysa ki ben herangi bir temanın css'sini keyfimizce editleyebiliyoruz sanıyordum.
çok eski bir tarihte kullanmıştım ve öyleydi diye hatırlıyorum. Üstelik arayüzü bile vardı css editing olayında. Şimdi kodlama için tutorial koymuşlar. Denem tahtası gibi bişey var. Denediğini uygulamak istediğin an ise ödeme sayfası açıyorlar. Asabım bozulduX(

napmam lazım
Sosyal ağlarda paylaş

Abi nerden ne bakiyorsun anlamadim ama bir yanlislik var yaptigin seyde.

Bir tema alinca, temanin encoded kisimlari olabilir ama buna CSS'i dahil etmek pek mumkun degil.

Hani temayi hic indirmeden edit'lemeye calisiyorsan onda bir sey yapamaman gayet normal.
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
di said:

Elegant Themes diye bir theme pack var. Sen bak bir onlara, begendigin olursa legal yollardan saglayalim sana.

evet bunu yap hatta di ile ugrasma hic kendin ver parasini kayit ol sudan ucuz :)

ben mesela http://www.golondra.com/ tasarimini degistirdim elegant themes den bir theme kullanarak. gayet memnunum. baya yardimci oluyorlar sorun falan yasarsan. hic bir sey bilmene de gerek yok bir suru nasil yapilir videosu ve forumlarinda tonla konu var.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Elegant Themes diye bir theme pack var. Sen bak bir onlara, begendigin olursa legal yollardan saglayalim sana.

elegant themes'i inceledim şimdi de meğersem vizyonum ne kadar darmış yav :D çok şukela temalar var
ben ilk çıkan bloglar gibi bişey yapmışım sade olsun falan istiyorum diyerekten ama ı ıh, yıl olmuş 2012.

işimi çok ağırdan alıyorum
birkaç gün sonra ancak kapını çalarım sevgili di :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...