Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

tipsiz olmayın sakın

Crysis

Öne çıkan mesajlar

tarkandakiahtapot said:

karalar bağlanacak kadar kötü değil.

facebook'a foto koyup altına çok çirkinim yazan kızın "hayır, çok güzelsin bebeğim" şeklinde yorum beklemesi geldi aklıma. güzel bir görsel vardı bununla ilgili ama bulamam herhalde şimdi.

öyle bi mesaj yazdın ki yani fotoyu sildirttin psikolojimi bozdun asdjklasd, aynı şey mi aga, 200 kıza yazıp 1ine vuramamakla o kızın davası aynı şey mi
Sosyal ağlarda paylaş

Seele said:

ahtapot özelden bana resmini atsana. bide ne oldu senin manita durumu.
manita durumu stabil. dediğim gibi komşu kızları taşındı gitti. ben de şu an arayışta değilim. okulda takılıyorum öyle normal olağan. kasmak yersiz yaa

misal ben de çok tipine dolgun bir insan değilim ama etkilemeyi beceriyorum. nasıl? forumda da bolca konuşuldu, çok fazla ilgi alanım var ama hiçbirinde usta değilim. ancak bu ilgi alanlarımı zaten iq'su kısıtlı olan genç kızlarımız üzerinde kullanmakta başarılıyım. bu yüzden etkileyebiliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

bir de kız yapmak için uğraşmak gerçekten yersiz geliyor bana artık. olacağı varsa bir şekilde oluyor. örnek olarak çok yakın geçmişte olan bir durumu anlatayım:

ha, tip bazen yararlı da olabiliyor. misal 8 ay çıktığım bir kız vardı, iyi bir ilişkimiz vardı. sonradan ben uzaklara gittiğim için ayrıldık. onunla çıkarken, onun en yakın arkadaşı sürekli benim ne kadar hoş olduğumdan ve onu da benimle tanıştırması için ısrarcı oluyormuş. hiç tanışma fırsatımız olmadı o kızla. ama bunları söyleyen kızın boş olmadığı aşikar diye düşünüyordum ben bir yandan...

o kız beni facebook'ta ekledi. hiç muhabbetim yok. sonra msn'den ekledi, yine konuşmuyoruz. 0.

bu olaylardan 7-8 ay kadar geçti. benim de henüz okul durumları belirsizdi, kışın takılmalık bir kız bulmam lazımdı. o kıza arkadaş aracılığı ile benim onun sevgilisi olup olmadığını merak ettiğimi sordurdum.

kızın cevabı şu oldu: "o benim arkadaşım e ile çıktı, benim hakkımda kötü laflar söylemiş, onu kötü tanıdım hep kafamda.", tamam yaz geç dedim ben.

tam 5 gün geçti aradan, kızdan mesaj geldi.kemal'in söyledikleri doğru mu diye sordu, doğrudur dedim. falan fistan derken, ertesi gün buluşalım dedi. buluştuk. 2,5 ay sevgili olarak kaldık. iyi kötü vakit geçirdik. sonra ben ek tercihle okula yerleştim ve kızdan ayrıldım.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...