Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Starsky & Hutch

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

TAm bır kamedı gelıyor sınemalara Ben Stıller ve Owen Wılsonn oynadıı fılmde unlu rapcı snoop dogda oynuor ...

Fılmdegulmekten yerlere yatacaksınız sahsen seyrettm traılerınını onda bıle koptum...bncce sızde seyredın ...

Quıcktımenzn olması gerek

ii eglenceler =)[signature][hline]"I can give anything you want,but don't want something that i don't want to give"
Who am I?!?
"Kontrolsüz güç, güç değildir." Obi-Van Pirelli
"Reklamlar bitti"
Sosyal ağlarda paylaş

Starsky & Hutch'ı gerçekten çok severim. Son günlerde Owen wilson ve Ben stiller ikilisi de güzel projeler yapıyordu. Bu projede de oynamaları güzel oldu. Starsky & Hutch'a farklı bir soluk kattı.

O Sarışın dediğin kişi de Carmen Electra (başka sarışın varmıydı dur unuttum?!?)[signature][hline]
Reality Isn't What You See
Reality Is What You Feel
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
fragmanını izledim okdar komik gelmedi.ama oyuncuları süper.inşallah güzel bişey çıkarda ağzımızın tadıyla komedi izleriz.[signature][hline]O kara gecenin içinde küçük umut ışıkları sebatla parıldamaktaydı; Karanlık Kraliçe'nin dehşet kanatları altında korkuyla sinen kimselere alev alev yanan bir yol gösterici olan bir şövalyenin şekline bürünmüş bir umut...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Maedhros_Laorx, 19 Ekim 2004 20:30 tarihinde demiş ki:
fragmanını izledim okdar komik gelmedi.ama oyuncuları süper.inşallah güzel bişey çıkarda ağzımızın tadıyla komedi izleriz.

çıkmış çıkmış :D bende senin gibi zannettim :-)[signature][hline]Prima, Quae vitam dedit,hora carpsit

Nascantes morimur,finisque ab orgine

Uzaylıda olsa,insan insandır...
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...