Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İşteee yeni aşkım :) şok şekey

Blackhand_

Öne çıkan mesajlar

Buyrun yeni aşkım kendisini az önce ankara galleriadaki pet shopdan aldım :) çok şirin bence kedi süsü verilmiş koyun :D neyse uzatmadan resime gelelim :D İşte yeni aşkım. Bu arada ismide "kedi" :D[signature][hline]Sacrosanct, 13 Ağustos 2004 04:44 tarihinde demiş ki:
Artık rp'le bi işimiz olmasın ya artık bu rp nin dişisi olan f rp ye akalım artık.

Whea of The Lost Age
Sosyal ağlarda paylaş

Vallahi malzemeleri kendisinden daha pahalı malesef bende bu kadar tutacağını düşünmemiştim ama şu şirinliğe baksana değer bence :)[signature][hline]Sacrosanct, 13 Ağustos 2004 04:44 tarihinde demiş ki:
Artık rp'le bi işimiz olmasın ya artık bu rp nin dişisi olan f rp ye akalım artık.

Whea of The Lost Age
İşte yeni aşkım :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
çok objektifmişiz :-p
insan daha güzel, suratını falan çeker yani.. :)[signature][hline]===> orc_lord <===
orc_lord in melancholy (day 27)
Buddy'nin resimlerine gider..di...
Buddy'nin resimlerine gider...
Pati Pet
PLAYINGARENA
*Başta kuşu,tavşanı ve balıkları öldüğü için yas tutar*

Sosyal ağlarda paylaş

suratınıda çektim orc_lord cum imzamdan ulaşabilirsin kasamadım şimdi url i copy paste etmeye ehueh[signature][hline]Sacrosanct, 13 Ağustos 2004 04:44 tarihinde demiş ki:

Whea of The Lost Age
İşte yeni aşkım :)

[Bu mesaj Blackhand_ tarafından 12 Ekim 2004 21:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Gel pisi pisi! Çılgın gel kızım akşam yemeğin geldi..[signature][hline]|DeathracK|
Bo$h sokaklarda yalnız gezinen,
düşüncelerin ile güldürüyorsun beni kimsen,
ben giderim hatır kalır
dostlar beni hatırlasın..

------------------------
İtina ile aslan terbiye edilir!
Bursa & Fenerbahçe taraftarı..

Forum Reality
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
said:
Blackhand_, 12 Ekim 2004 21:28 tarihinde demiş ki:
suratınıda çektim orc_lord cum imzamdan ulaşabilirsin kasamadım şimdi url i copy paste etmeye ehueh

hmm görmemişim :)
vallaha çok şeker gerçekten hele gözler ve surat...[signature][hline]===> orc_lord <===
orc_lord in melancholy (day 27)
Buddy'nin resimlerine gider..di...
Buddy'nin resimlerine gider...
Pati Pet
PLAYINGARENA
*Başta kuşu,tavşanı ve balıkları öldüğü için yas tutar*

Sosyal ağlarda paylaş

Getir getir köpeğim aç kalmıştı zaten besleyemiyodum beleş yemek görünce koşha koşha gelir..[signature][hline]|DeathracK|
Bo$h sokaklarda yalnız gezinen,
düşüncelerin ile güldürüyorsun beni kimsen,
ben giderim hatır kalır
dostlar beni hatırlasın..

------------------------
İtina ile aslan terbiye edilir!
Bursa & Fenerbahçe taraftarı..

Forum Reality
Sosyal ağlarda paylaş

Şerafettin'in gözüne taş atarak kör ettiği kediye benziyor. İlk maceralarından birindeydi yanlış hatırlamıyorsam. Daha sonra kör kaldığı için evinden atılan şirin kedi mafya olup Şerafettin'i öldürmeye yemin etmişti ancak Şero bunu bala öldürmüştü.[signature][hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
(a.k.a : Grynn , Botanika)
-Est Sularus oth Mithas-
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SilphatosIce_, 18 Ekim 2004 02:11 tarihinde demiş ki:
Şerafettin'in gözüne taş atarak kör ettiği kediye benziyor. İlk maceralarından birindeydi yanlış hatırlamıyorsam. Daha sonra kör kaldığı için evinden atılan şirin kedi mafya olup Şerafettin'i öldürmeye yemin etmişti ancak Şero bunu bala öldürmüştü.

zuahaha :D[signature][hline]Sen ne için hazırsan oda senin için hazırdır....
Me
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...