Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık WoW - Sc2 Account

Stormraiden

Öne çıkan mesajlar

Selamlar arkadaşlar...

Artık wow' dan çok fazla sıkıldığım için satma kararı aldım.
Karekter Death Knight' tır. Karakter Dunemaul(Horde)' tadır.
Karekterim'de şuan 1630 Rbg puanı vardır Haftalık 2k üzeri cap almaktadır. Son zamanlarda karakterde PvP ağırlık oynamaya başlamıştım. Elimde 397 ilwl arena silahı bulunmaktadır, 5/5 catac elite set vardır. Yan parçaların bir çoğuda bulunmaktadır.
Karekterimde ayrıyetten 4/5 PvE set vardır. 401 ilvl bulunmaktadır. Heroic Bone-Link Fetish Heroic vardır. Yani Ayriyetten full pve gear vardır.
4695 achi puanı bulunmaktadır. Dragon Soul Ultraxion' dan rare binek bulunmaktadır. Karakterde Thunderfury, Sulfuras, anzu, Mechana-Hog bulunmaktadır.
Karakterde 12k para vardır.Üzerindekileri satınca 15k yı bulur. Meslekler : İnscription ve jc vardır.

Karakterin adı: Stormraiden

eu-battle net link

Birde account' ta eski karakterim bulunmaktadır. Class Warrior' dur. Bu karakter' de Dunemaul(Horde)' dadır. Meslekleri Herb ve Mine'dır. 354 ilvl bulunmaktadır. Death Knight' a göre titleları ve achi leri daha eskidir. 5805 achi' si bulunmaktadır.
Hand of adal - Champion of naaru tarzı title ları bulunmaktadır.

Karakterin adı: Stormraidér

eu-battle net link

Birde Karazhan(Horde) serverın da 70 lvl warlock bulunmaktadır.

Account payment'i blocklu değildir. Karakterin ilk sahibiyimdir.
Gizli Soru - CD kutuları -CD key' ler verilicektir.
Kimlik Fotokopisi vermeyi düşünmüyorum ancak bana ulaşabileceği her türlü şeyi vericem.

Account' a bağlı birde Authenticator bulunmaktadır.

Batte net accountuma bağlı birde Starcraft 2 Collector's Edition bulunmaktadır. İsim değişikliği hala bulunmaktadır. Bununda kutusuna kadar her şeyi yollucam flash belleğine kadar. Sadece Art book' unu vermeyi düşünmüyorum.

Almayı yada sorusu olan arkadaşları öm ile cevaplarım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...