Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WoW Account ~ 2500k gold value

sQu

Öne çıkan mesajlar

Selamlar,

Elimde inaktif halde duran accountlarım bulunmakta. Çoğu eski progresleri en iyi şekilde bitirmiş title falan fistana sahip ama benim esas sevdam auction house ileydi ^^ Bunun için her türlü proffesionlara sahip 4 account ile AH manipulation yapip eğleniyordum kendi kendime. İnternet üzerinde sadece gold milyonerlerinin girebildiği, bildiğiniz PVE de nasıl world first varsa AH piyasasınında world firstleri vardı (ilk 100k, 250k, 500k, 1000k etc). AHGoblin olarak adlandırılan bu kişilerin takıldığı özel siteler var, buralarda çok az kişinin bildiği gold yapma yöntemleri, ah manipulation teknikleri, gelecek patchlerde olacak yeniliklere hazirlanarak gold edinme falan anlatılıyor.

Benim accountlarımda toplam 1000k dan fazla gold (Firelands'den sonra bıraktım) vardı, tam rakamı hatırlamıyorum fakat toplamda (materyaller, özel itemlar, etc) 2500k'lık bir değeri vardı accountlarımın. Eğer bu işlerle uğraşman başka arkadaşlar varsa, bütün accountlarımı satmak istiyorum. Size vereceğim özel site üyelikleri, macrolar ve addonlar ile Çarşamba,Cuma,Cumartesi 20-25k arası, geri kalan günlerde 10k civarı günlük gold kazanabilirsiniz. Bunu yapmak için tabi ortalama 8-10 saat bilgisayar başında olmanız gerekli.

Gold konusunda ise Dunemaul serverinda 1k gold 1TL, 50k üzeri 0.80TL, 100k üzeri 0.75TL.

İlgilenen arkadaşlar mesaj atarsa sevinirim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...