Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fotoğraflarım hedesi

aente

Öne çıkan mesajlar

Biraz da ben yorum ve önerileri alayım,

bu arada direk flickr'dan verdim linkleri ama bu seferde düşük kalite gösteriyor sanırım bir çirkinlik var kalitede.

http://farm4.staticflickr.com/3373/3535884457_e78c71ab35_z.jpg?zz=1

şimdilik bu kadar yeter, zaten genelde baktıkça kendimi eleştirip daha iyi olmalıydı lan diye kızıyorum, biraz da siz çakın kafama laf da iyice hırs yapayım heheh.
Sosyal ağlarda paylaş

valla onların arasında d80'den tut 5d mark ii'ye kadar bir sürü seçenek var ama hangisi hangisiyleydi güzel soru.

hatırladığım kadarıyla yazayım

1. d80
2.7d
3.d90
4.d90
5.5d mark ii
6.5d mark ii
7.??
8.d80 ya da d90 tam çıkaramadım
9.5d mark ii
10. d90

@neo

ya o fotou ben çok seviyorum salak bir foto da büyük versiyonunda böyle açıp açıp o dolaptaki yemeklere bakıyorum falan heh(ama estetik bir değeri yok esasında)
Sosyal ağlarda paylaş

aente said:

valla onların arasında d80'den tut 5d mark ii'ye kadar bir sürü seçenek var ama hangisi hangisiyleydi güzel soru.

hatırladığım kadarıyla yazayım

1. d80
2.7d
3.d90
4.d90
5.5d mark ii
6.5d mark ii
7.??
8.d80 ya da d90 tam çıkaramadım
9.5d mark ii
10. d90

@neo

ya o fotou ben çok seviyorum salak bir foto da büyük versiyonunda böyle açıp açıp o dolaptaki yemeklere bakıyorum falan heh(ama estetik bir değeri yok esasında)

peki ama neden :D
Sosyal ağlarda paylaş

abi para bok işte ya, paçama bağlayıp çekiyorum, saçıma bağlayıp çekiyorum falan fokdsfs.

yok ya şirkette o an hangisi müsaitse onu alıp çıkıyordum (özel çekimlerde mark ii, akşam sırtımda koca çantayla gezmiyim diye d90, istanbula götüreceksem depodan d80 kaçırıyordum bir sürü var nasılsa anlaşılmaz diye derken böyle böyle 20 çeşit makinayla çekim yaptım herhalde aehah)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...