Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ideefix sanal kitap fuarı

Mix

Öne çıkan mesajlar

ideefix in bi kampanyası var cogu kitabı cok ucuza alabiliyoruz. fakat daha fizli bilgi almak için ideefix in sitesine girmek istiyorum. fakat site cok yavaş acılıyor veyay arısı acılıyor geri kalan kısmı acılmıyor. bu fuarla ilgilenen varsa bilgi verebilir mi ne zamana kadar suruyor hangi yayın evleriyle antlasmalı. kargo ücreti ne kadar vs. gibi bilgileri verebilecek olan var mı?[signature][hline] Ever felt away with me
Just once that all I need
Entwined in finding you one day
Sosyal ağlarda paylaş

yok birden fazla alacam tabi ki :)
siteyi vermişsinde siteyi biliyorum zaten ama açılmıyor :)

c/p edilebilir misin sende acılıyorsa?[signature][hline] Ever felt away with me
Sosyal ağlarda paylaş

IDéEFIXE 2. Sanal Kitap Fuarı'nda Kültür-Sanat...

Bir haftayı geride bıraktığımız fuarda, onbinlerce kitabı indirimli satın almanın yanı sıra, sevdiğiniz sanatçılarla gerçekleştirdiğimiz "chat"lere katılabilir ve önceki söyleşi ve fotoğrafları kitap ana sayfamızdan takip edebilirsiniz...
Katılımcı yayınevlerine ve siz değerli kitapseverlere bir kez daha teşekkür ederiz...

"Kimliği, çağı, coğrafyası meçhul" ama sanatı apaçık ortada olan sanatçı Mehmed Siyah Kalem'in resimleri 20 Ekim'e kadar Yapı Kredi Kâzım Taşkent Sanat Galerisi'nde sergilenecek...
Sergi koridorlarında dolaşmadan önce sanatçının eserlerinin yer aldığı kitapların sayfalarını karıştırmak isteyenler için ......
Altın Kitaplar ve Oğlak Yayıncılık, IDéEFIXE 2. Sanal Kitap Fuarı'nda ve tüm kitapları %40 indirimli...
Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları da %35 indirimle fuarın VIP Yayınevleri arasında...
İstanbul'la ilgili 100 kitap, İstanbul Kitapçısı 'nda % 40 indirimli!
Ayrıntı Yayınları'ndan Tom Robbins'in doyumsuz eseri Parfümün Dansı, 12.000.000 TL'ye IDéEFIXE'te!...

IDèEFIXE - 24soru.com işbirliği ile düzenlenen IDèEFIXE Sanal Kitap Fuarı Bilgi Yarışması başladı! Bilginizi sınarken eğleneceğiniz ve birbirinden güzel hediyeler kazanacağınız bu 15 günlük maratona buradan katılabilirsiniz.

GÜNÜN KİTAPLARI

Değişim Yılları Çıktığınız Hevesle İniniz

Altan Öymen
Firma: Doğan Kitapçılık
IDéEFIXE Fiyatı: 15.046.296 TL + KDV
Kazancınız: % 35

Başar Başarır
Firma: Doğan Kitapçılık
IDéEFIXE Fiyatı: 4.212.963 TL + KDV
Kazancınız: % 35

IDéEFIXE Fiyatı TL'nin altında;

İndirim oranı % üzerinde olanları
%35 - %40 indirim

VIP Yayınevleri
Altın Kitaplar
Doğan Kitap
İnkılap Kitabevi
İthaki Yayınları
Oğlak Yayıncılık
İş Bankası yayınları
Yapı Kredi Yayınları

FUARDAN:
Ankira Yayınları'ndan 3 kitap alana "Ejderha Mızrağı Takvimi" hediye
İthaki'den Hellboy set alana poster hediye![signature][hline]Server is busy.
Sosyal ağlarda paylaş

bir sorunla karsılastım
site zar zor acıldı (cok yavaşya neyse)
siparişleri doldurudm sepete. satın al dedim bi menü geldi işte ne kadar karda oldugumu gösteren. satın almak için tıkllayın yazan yere de tıkladım fakat üyelik bilgilerimi degiştirecek olan yere yönlendiriyor. adres defterine adresimi yazdım ama?[signature][hline] Ever felt away with me
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...