Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

telekomdan buyuk hizmet =p 512 kb adsl 29 m =)

quamor

Öne çıkan mesajlar

• Admin
Zaten kıldım şu avea mıdır ne zımbırtıdır memurlara beleş hat vermesine iyice delirdim şimdi lol yani görende normal bir ücret karşılıgı bize bağlantı veriyorlar zanneder.[signature][hline]Didn't you hear...
...the voices of the *wind*?
Virus,SatanixVirus,Satanix,Virus-sensei
Sosyal ağlarda paylaş

sikayet edecegim cok sacma bisey bu...
[signature][hline]-Micheal Jordan mı ???
-Hayır cormadım

Genciz Güçlüyüz Atatürkçüyüz ...

[Bu mesaj John_Petrucci tarafından 10 Ekim 2004 19:22 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj John_Petrucci tarafından 10 Ekim 2004 19:23 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Dynacım herhalde kar ediyor niye sanıyorsun Türkiyenin en cok kar eden devlet kuruluşu tt :)
Birde övünüyorlar bir nevi halkı kazıklıyoruz demiyorlarda kar ediyoruz diyorlar heh.[signature][hline]Didn't you hear...
Sosyal ağlarda paylaş

ha soylemeyi unuttum ev konusmalarımda baya bi indirimli =pp

sonra bedava avea hattından bizde faydalanıyoruz lanet olsun gerimi versem ne =ppp

baklavamı aldım 1 kilo falan =p çayımıda bu arada telekomun sitesinin bannerinida arka plan yaptım iyi manzara beah =p

dl lerim bi bitsin fahrenait 9/11 izlicem =))[signature][hline]Ölümden neden korkayim ki? Ben varken o yok o varkende ben..
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
lol senin yerinde olsam zaten 3 bilgisayar alırım 3tanede ayrı 512 heh.Ama bu benim hala ttneti kınamadıgım anlamına gelmez püf
[signature][hline]Didn't you hear...

[Bu mesaj Virus tarafından 10 Ekim 2004 19:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
John_Petrucci, 10 Ekim 2004 19:22 tarihinde demiş ki:
sikayet edecegim cok sacma bisey bu...

hazir etmişken devlet demir yollarını sonra tedaşı falanda şikayet et =)) onlarda bedava yolculuk bileti yaz kampı bedava ve ucuz elektirik veriyo çalışanlarına =))[signature][hline]Ölümden neden korkayim ki? Ben varken o yok o varkende ben..
Sosyal ağlarda paylaş

Ona bakarsanız ordu evleri falan da saçma derece de ucuz o ayrı bir adaletsizlik. Arkadaşla ordu evinde eşşek gibi yiyip 2m vererek kalkıyorduk zamanında. Devletin ayıbıdır bence[signature][hline]
[/b] Aşka dair ne var ne yoksa, al giderken
İşime yaramaz.. Bana yaramaz..
Çünkü artık çok zor aşık olmak
Ama bir de olursam, bu son olacak [/b]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DynamicK, 10 Ekim 2004 19:22 tarihinde demiş ki:
512 29 m a veriyorsa zarar ederek yapmaz promosyonu
demekki 29m bile yetiyor adamların kar etmesine yani bizim verdigimiz nekadar da aşırı burdan cıkıyor ortaya

+1
Bırak 29 mılyonu 20 mılyona bıle kara geçiyolardır ama sok kazıgı tabi turkıye burası sok kazıgı ohhh[signature][hline] The Truth is out There

Sosyal ağlarda paylaş

said:
kavel, 10 Ekim 2004 22:09 tarihinde demiş ki:
Ben quamor dan daha çok gıcık kaptım nedense!
grrrr >:|

nihohoho =))

napalım biri sana gelip 512 kb istermisin 29 m e dese herhalde bunu kabul etmemek aptallık olur =p[signature][hline]Ölümden neden korkayim ki? Ben varken o yok o varkende ben..
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
said:
aquila, 10 Ekim 2004 21:52 tarihinde demiş ki:
memura kiyak internet hede hodo demisinizde internet karin doyurmuyo...

lol doyurmuyorsa doyuran başka birşey verilir ZAM gibi, internetti ceplen konuşmaydı bunlar gerekli olan şeyler değil.[signature][hline]Didn't you hear...
Sosyal ağlarda paylaş

evet şu anda senin yaptığın gibi.
senden başkasının alamaması hoşunamı gidiyorsa her cümlenin sonuna =) ekliyorsun?
ucuza ya da beleşe bağlantı sahibi olanlara hiç uyuz olmadım olmamda ama bir sen varsın heralde aralarında bu tip davranışta bulunan.

yok yok buldum ben olayı. seni tanrı gönderdi bana. tüm sinirimi senden çıkarayım diye.
: P[signature][hline]ICQ#85889898
If you need a host, contact me.
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
"herkes kendi personeline indirim yapar ne varki bunda?"
Sailorcum tabi birşey yok normal bir şirket olsa ama bu Devletin bir şirketi ottan boktan hertürlü vergiyi alıyorlar para yok diye.[signature][hline]Didn't you hear...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...