Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

telekomdan buyuk hizmet =p 512 kb adsl 29 m =)

quamor

Öne çıkan mesajlar

eet 512 kb adsl baglantı için 29 m para oduyorum =) 1 hafta once kampanyadan nasibimi aldım =p

varmı daha alan =)[signature][hline]Ölümden neden korkayim ki? Ben varken o yok o varkende ben..

[Bu mesaj quamor tarafından 10 Ekim 2004 18:23 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Yok arkadaşlar öyle demeyin. Ben bekliyordum böyle birşey. Genel olarak kendimi şanslı diye nitelendirebilecek olsam bile birşeyler satın aldığım zaman hep en pahalı dönemine denk getiririm. Babamdan geçmiş sanırım bu bahtsızlık.[signature][hline]AFS'den nefret ediyorum. Sevdiğim geri dönene kadar da nefret etmeye devam edeceğim.
Sosyal ağlarda paylaş

Zavallı arkadaşımız o 29 milyonun büyük ihtimalle kurulum ücreti olduğundan ve ay sonunda 100 milyon civarı bir faturanın kapısında patlayacağından habersiz sanırım =)[signature][hline]Elan Realms - A tale that goes on
Ealos Tsaark, A Freedom Fighter from Eclipse.
fedaykin, 29 Eylül 2004 12:41 tarihinde demiş ki:
Cehennemde Hollandalılar, Brezilyalılar olacak zira onlar kafir...
Cennette Araplar olacak zira onlar Müslüman...

Benim yerim şimdiden belli, kombine bilet aldık :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Turkiyede oturduguna eminmisin diye sormak geldi içimden.
Nette araştırdım böyle bir kampanya göremedim.Telekom yetkilisiylenmi konuştun yoksa kenkden duydum olayımı?[signature][hline]Didn't you hear...
...the voices of the *wind*?
Virus,SatanixVirus,Satanix,Virus-sensei
Sosyal ağlarda paylaş

euhehuehu biraz heyecan yapim dedim =) eet tr deyim 29 m ödüyorum ama telekom personeli oldugumuz icin =)))

yani abim telekomda çalışıyor diye bize 29 m 512 kb ehuehue

devlet baba seviyorum seni =)[signature][hline]Ölümden neden korkayim ki? Ben varken o yok o varkende ben..
Sosyal ağlarda paylaş

yani kampanya varmış personel çalışanlarına =)) gidin bi telekom personeli bulun onun adına hat alın evinize baglatın ehueu sonra 29 m den 512 baglantınız olsun sizinde =) deneyin derim ehueuh[signature][hline]Ölümden neden korkayim ki? Ben varken o yok o varkende ben..
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Pek bi heyecan yapmadın sadece nefret yarattın.
Tam özelleşmemiş ve büyük miktarı devlet altında olan bir şirketin bizi kazıklayıp kendi çalışanlarını kıyak geçmesi oldukça boktan birşey.
Ps. Bu sırada nefret sana karşı değil ttnete[signature][hline]Didn't you hear...
...the voices of the *wind*?
Virus,SatanixVirus,Satanix,Virus-sensei

[Bu mesaj Virus tarafından 10 Ekim 2004 19:18 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

e ama bu senelerdir boyle =) mesela devlet demir yollarıda kendi personeline yuzde baya bi indirimli yolculuk bileti veriyo =p gibi gibi giderrr bu eehehe

buyuksun devlet baba nihah a=pp
eminim herkes kıl olmuştur şimdi bana =))[signature][hline]Ölümden neden korkayim ki? Ben varken o yok o varkende ben..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...