Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

StarWars Fanları Buraya

Laorx

Öne çıkan mesajlar

En büyük SW fan sitelerinden biri olan Theforce.net'in forumlarında, bugüne kadar chatler, web dokümanterleri ve set günlüklerindeki görüntüler, filmden parçalar ve ipuçlarından yola çıkılarak, Episode III'te kullanılacak bazı diyaloglar listelendi. Aşağıda bu diyaloglardan bazılarını bulabilirsiniz. Bu diyalogların çok küçük bir kısmı henüz %100 onaylı değil ama yine de film hakkında ilginç ipuçları veriyorlar.

[spo1=Kullanılacağı kesin olanlar:]Padme: "Herşey seninle ilgili değil Anakin"

Padme: "Usta Kenobi! Obi Wan, şükürler olsun ki hayattasınız (burdasınız)! "

Padme: "Teşekkür ederim yüzbaşı"

Typho: "İyice dinlenin, mileydim"

C3PO: "Kesinlikle mileydim, derhal"

C3PO: "Çok rahatsız edici bir söylenti duydum"

C3PO: "Sonradan kazanılmış bir zevk efendim!"

C3PO: "Bunu kendim yaptım"

Obi-Wan: "Şimdi kıpırdayın, kazanmamız gereken bir savaş var"

Kumandan Cody: "Evet Efendim!"

Anakin: "Korkmuyorum...."

İtfaiye gemisi Kaptanı: "Bizi takip edin, elimizden geldiğince yangınları söndüreceğiz."

Mace: "Yüce Başkan Palpatine. Mutluluk verici bir görüntü. İyi misiniz?"

Grievous: "Magnetize!"

Bail: Gidin!! (Ya da "Kaçın!") (Yoda'ya)

Aayla Secura: "Geciktiğim için özür dilerim, Usta Windu. Raporumu dinlemek ister misiniz?"

Yoda: "hareke geçmeliyiz, bunun üzerinde..."

Yoda: "Saldırı zamanı geldi, Kumandan"

Daha önce bunu hiç söylememiş birisi: "İçimde kötü bir his var"[/spo]

[spo2=%90 Kullanılcak olan cümleler:]Padme: "Kısa bir süre sonra döneceğim. Beni bekleyin".

Anakin: "Ne demek istiyorsun?"

Padme: "Hayatlarımıza hizmet etmediği sürece, demokrasi nedir?"[/spo]

[spo3=Henüz konfirme edilmemiş:]Palpatine: "Uyandırın onu" (Anakin için)[/spo][signature][hline]O kara gecenin içinde küçük umut ışıkları sebatla parıldamaktaydı;Karanlık Kraliçe'nin dehşet kanatları altında korkuyla sinen kimselere alev alev yanan bir yol gösterici olan bir şövalyenin şekline bürünmüş bir umut...
Sosyal ağlarda paylaş

aquila o okudun script 1970 de yazlmış bieşy sonuçta konu yaklaşık öle olacak ama yani değiştirebilirler de

ABİ OFF ÇOK HEYECANLIYIM BEN AMA![signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Strong. The Weak. The Innocent.
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

1351 gun kaldi dayanin[signature][hline]O kara gecenin içinde küçük umut ışıkları sebatla parıldamaktaydı;Karanlık Kraliçe'nin dehşet kanatları altında korkuyla sinen kimselere alev alev yanan bir yol gösterici olan bir şövalyenin şekline bürünmüş bir umut...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fortinbras, 13 Ekim 2004 16:46 tarihinde demiş ki:
ne 1351 i mayıs 2005 de gelmiyor mu episode 3?

pardon yaw 217 gün kaldı:D:D:D 1315'i nası yazdım hala anlamış deilim:-p[signature][hline]O kara gecenin içinde küçük umut ışıkları sebatla parıldamaktaydı;Karanlık Kraliçe'nin dehşet kanatları altında korkuyla sinen kimselere alev alev yanan bir yol gösterici olan bir şövalyenin şekline bürünmüş bir umut...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Truwan, 13 Ekim 2004 22:38 tarihinde demiş ki:
1315 degil 1351 yazmissin:)

hastayım ,ateşim var kusura bakmayın yanlış yazıyorum[signature][hline]O kara gecenin içinde küçük umut ışıkları sebatla parıldamaktaydı;Karanlık Kraliçe'nin dehşet kanatları altında korkuyla sinen kimselere alev alev yanan bir yol gösterici olan bir şövalyenin şekline bürünmüş bir umut...
Sosyal ağlarda paylaş

[signature][hline]O kara gecenin içinde küçük umut ışıkları sebatla parıldamaktaydı;Karanlık Kraliçe'nin dehşet kanatları altında korkuyla sinen kimselere alev alev yanan bir yol gösterici olan bir şövalyenin şekline bürünmüş bir umut...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Creel, 14 Ekim 2004 16:00 tarihinde demiş ki:
fragman filan vardi yaa
nerde urlsini aradim bulamadim bilen gören duyan

fragman yok daha[signature][hline]O kara gecenin içinde küçük umut ışıkları sebatla parıldamaktaydı;Karanlık Kraliçe'nin dehşet kanatları altında korkuyla sinen kimselere alev alev yanan bir yol gösterici olan bir şövalyenin şekline bürünmüş bir umut...
Sosyal ağlarda paylaş

Star Wars Bölüm III ile ilgili en önemli fotğraflardan biri olan aşağıdaki resimde kötü şekilde yanmış Anakin Skywalker'ın (Hayden Christensen) Obi-Wanla yaptığı düelden sonra şeytani Sith Lorduna döşünmesini anlatıyor.

[signature][hline]O kara gecenin içinde küçük umut ışıkları sebatla parıldamaktaydı;Karanlık Kraliçe'nin dehşet kanatları altında korkuyla sinen kimselere alev alev yanan bir yol gösterici olan bir şövalyenin şekline bürünmüş bir umut...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
cemad, 14 Ekim 2004 20:31 tarihinde demiş ki:
said:
YSidiousY, 14 Ekim 2004 16:49 tarihinde demiş ki:
o resimdeki Sidious dimi
yuh naptın :) insan heryerde kendini mi görür :)

yasadece kılığına bakmışım pardon :D[signature][hline]Prima, Quae vitam dedit,hora carpsit

Nascantes morimur,finisque ab orgine

Uzaylıda olsa,insan insandır...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BOccOB, 14 Ekim 2004 22:12 tarihinde demiş ki:
Umarım posteri bu olmaz, çok kötü bir poster bence...

olmicak merak etme bunu adamın biri yapmış:-p[signature][hline]O kara gecenin içinde küçük umut ışıkları sebatla parıldamaktaydı;Karanlık Kraliçe'nin dehşet kanatları altında korkuyla sinen kimselere alev alev yanan bir yol gösterici olan bir şövalyenin şekline bürünmüş bir umut...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Maedhros_Laorx, 14 Ekim 2004 20:35 tarihinde demiş ki:
Star Wars Bölüm III ile ilgili en önemli fotğraflardan biri olan aşağıdaki resimde kötü şekilde yanmış Anakin Skywalker'ın (Hayden Christensen) Obi-Wanla yaptığı düelden sonra şeytani Sith Lorduna döşünmesini anlatıyor.

bu resim yalanmış, sonradan ortaya çıktı[signature][hline]a.k.a "bay bomba"
SWG: Ottkoo Jeliyeer of Eclipse Galaxy
Sosyal ağlarda paylaş

hmm....olabilir ama yinede anakin çok kötü bir şekilde yancaK[signature][hline]O kara gecenin içinde küçük umut ışıkları sebatla parıldamaktaydı;Karanlık Kraliçe'nin dehşet kanatları altında korkuyla sinen kimselere alev alev yanan bir yol gösterici olan bir şövalyenin şekline bürünmüş bir umut...

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...