Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

paypal hakkında!

madur

Öne çıkan mesajlar

şimdi arkadaşlar wow da birisine power level yaptım. paypal ile ödemeyi aldım kasmaya başlamadan önce, kastım iş bitti adama hesabını verdim hadi hayırlı uğurlu olsun dedim. 3 gün sonra adam paypal dan charge back yaptı. paypal 'da hesabımı -XX.XXX bakiyeye düşürdü. bende yazdım bu virtual item oyunda adama kastım ve bitti. henüz cevap gelmedi. ne olacak şimdi bu ?
Sosyal ağlarda paylaş

adama parayı verdiler mi bilmiyorum ama benim hesap şuan - rakamda.

gerçi yıllık kullanımı dolduğu için oradaki kayıtlı kartımın numarası değişmişti ben direk banka hesabına çekiyordum parayı. şuan resmi olarak benden çıkan bir meblağ bulunmuyor. sadece paypal hesabı ekside gösteriyor.

ayrıca yurtdışından sürekli para geliyor bana hesabım 10.000$ üstünde para girdisi olan bir hesap.

... da küfür //cthulhu
Sosyal ağlarda paylaş

10k $ para girişi çıkışı varsa aslında tel açıp paypala durumu izah edebilirsin belki ( gerçi tel den ulaşamıyorsun sanırım paypal a )
yada wot mail döşe

az buz değil 10k

oda yemezse eğer başka paypal hesabı alıp ( anne baba eş vs üzerine ) onu kullanıp bu hesabı unutacaksın
Sosyal ağlarda paylaş

150-200 tl için güzelim hesabı kapattıracaklar bana. bakalım emaillerime bir cevap gelsinde.

o zaman bu hesabı unutup paypal a da o şerefsize ödeyeceği parayı ödemeyim mi ? paypal benim kartımdan o parayı çekemezse ne olur peki ?
Sosyal ağlarda paylaş

türk mü bunu yapan? adını soyadını yaz ifşa et ilk başta daha sonra telefonla kendisine ulaşıp bu yaptığının ahlaklı olmadığından bahset en sonda da elinde text kaydı vs. var ise bunun screenshotlarını paypal a gönderip anlaşmanızı kanıtla ve genelde paypal satıcıyı haklı bulur bu tür faturasız işlerde.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...