Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

1986 yapımı crossroads filmini bilen var mı?

gordon

Öne çıkan mesajlar

Ralph Maccio ve Joe Seneca nın oynadığı bir filmdir bu...Klasik müzik eitiimi almakta olan eugene(ralph) blues tarzı müziğe ilgi duymaktadır sonra araştırır bilmemne her bi b.kunu örenir ve eskilerden yaşayan willie brown(joe) ı görmeye kaldığı bakım evine gider ordan bu yaşlı mızıka sanatçısını kaçırmasıyla macera başlar.....film çok kaliteli bir film sayırlmasada müziklerini çok beğendim...özellikle filmin son sahnesindeki gitar düellosu(Steve Vai ile Ralph Maccio arasında geçiyor...Ancak internette bu düello hakkında steve ray vaughn ve ry cooder gibi isimlerlede karşılaşılabilir..)(tabi bu ralph maccio arkadaşımız mı çalıyor o gitarı filimde bilemem nitekim filimin soundtrack album kapağında ry cooderın adı geçiyor..)bir harika...
ben bu filimi indirdim ve altyazısını bulmak istiyorum...nitekim filimleri altyazılarıyla birlikte arşivleme kararı aldım...
bu konuda ana yardımcı olabilecek biri varsa çok mutlu olurum..
ama filmi izlemiş olan biri cıkarsa bile şaşırıcam..

Not:bir kaç siteye baktım ancak onlarda britney spearsın oynadığı bir film vamış o var sadece?!?[signature][hline]
edit: az önce öğrendim ry cooder ile steve vai çalıyomuş düelloyu..onlar bestelemiş aynı zamanda..

[Bu mesaj gordon tarafından 14 Ekim 2004 23:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...