Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Namazını Camide Kıl! Puanları Topla! Ödülü Kap!!!

aente

Öne çıkan mesajlar

EricCantona said:

Ya niye kopsun çılgın mısınız ya? Düne kadar kimsenin bilmediği yerde salak bi dernek namaz kılana çikolata veriyorum dedi diye amma mevzu çıktı.

mevzu çıkmadı eleştirdik sadece. sonuçta hükümet buna karşı tavır almazsa böyle salaklıkların artma riski de var. o kadar da masum bir olay değil.
Sosyal ağlarda paylaş

BEYLER ŞU AN SEYDİŞEHİR İNLİCE CAMİİNDEYİM DELİLER GİBİ NAMAZ KILIYORUM BAZEN KENDİMİ TUTAMAYIP 5 VAKİTTEN BİLE FAZLA NAMAZ KILDIĞIM OLUYOR, EKSTRA PUAN GETİRMEZ DEDİLER AMA OLSUN, ÇOK ÇALIŞTIĞIMI GÖRSÜNLER ;)

İNŞALLAH YAZA KADAR LAPTOPUMU ALIR TATİLDE KARADENİZ'E GİTTİĞİMİZDE ÇAĞRI'YI İZLERİM GÜZELCE:)

ŞİMDİ KAÇTIM ABDEST ALMAM LAZIM, KENDİNİZE İYİ BAKIN...
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben şeyi anlamadım yalnız.2 tane çocuk mesela ikiside full time kıldı namazını yarışmanın şampiyonanın başından sonuna kadar.birinciyi nasıl belirliyolar?tie-break falan mı kılıyolar?genel averaj falan mı var veya 2 li 3 lü falan asdmfuasdh.

playoff da olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

ya bırak misyonerliği trabzonda o haç inecek diye saldırmadılar mı kliseye durduk yere? kayseride belgesel çeken ekibe gericiysek gericiyik o bayrak inecek diye böğürmediler mi? ramazanda oruç tutmayanı da dövdüler aynı kafadakiler. uzar gider o liste daha istersen.

hoşgörü diniymiş yersen
Sosyal ağlarda paylaş

Lorrotar said:

ya ben şeyi anlamadım yalnız.2 tane çocuk mesela ikiside full time kıldı namazını yarışmanın şampiyonanın başından sonuna kadar.birinciyi nasıl belirliyolar?tie-break falan mı kılıyolar?genel averaj falan mı var veya 2 li 3 lü falan asdmfuasdh.

playoff da olabilir.

küçük olan kazanır direk
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

Lorrotar said:

playoff da olabilir.

küçük olan kazanır direk

en iyi tevcitli dua okuyan kazanır

Aluriel said:

ya bırak misyonerliği trabzonda o haç inecek diye saldırmadılar mı kliseye durduk yere? kayseride belgesel çeken ekibe gericiysek gericiyik o bayrak inecek diye böğürmediler mi? ramazanda oruç tutmayanı da dövdüler aynı kafadakiler. uzar gider o liste daha istersen.

hoşgörü diniymiş yersen

din hoşgörü dini de insanların beyninde hoşgörü kısmı yok. sorun orda abi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...