Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık Rift Account (Rogue&Mage)

hunterx

Öne çıkan mesajlar

Öncelikle uzun bir yazı olduğu için kusura bakmayın daha çok oyunu oynamış olan ve takip eden arkadaşların daha yatkın olduğu şekilde gibi gözüksede yeni başlayanların da kısa sürede aşina olacağı şekildedir...

2. el bölümünede açtım burayada açmayı uygun gördüm sonuçta oyunu takip edenler genelde buradan takip ediyor.

Rift Account umu satmayı düşünüyorum.Belki free oyunları denemeye devam ederim belki de Swtor a geçebilirim...
İçinde Rogue ve mage olmak üzere 2 karakter bulunmaktadır.2 side HK yani en son bulunan 20 man raidlere hazırdır.Rogue ile 3/11 boss kesilmis durumda (mage daha HK ya girmedi ama oda hazır herturlu boss için)daha ilerisi içinde yeterlidir fakat eski guildimde yeterli online sayısına ulaşılamadığından daha ilerlemek nasip olmadı.Eski raidlerin tümü her 2 karakterlede temizlenmiş durumda yeni gelen 10 man raiddende guzel itemlar bulunmakta bis(best in slot) olarak nitelendirilen...

Rogue Full t3 raid gear a sahip ama ben 3 parça craft set kullanıyorum biraz daha ap farkı oluyor.Elinde bis daggerlar 44.7 dps lik(ayrıyetten relic daggerda mevcuttur) var 2 adet RotP raidinden alınan yuzuk,kemerde oradan alınan Marksman rogue için BiS olan itemler bunlar Trinketi de GsB den düşen 52 ap veren yine iyi bir trinkettir.Sadece elindeki bow normal seviyededir.1150 inscribed sourcestone 60k planarite bulunmaktadır.Yani Hk raidi için gereken Death ressist machine(kemer),ve son boss için gereken water ressist machine yapabilirsiniz rahatlıkla akylos(10/11 yada HK son bossu kesen bir raide rahatlıkla girebilir)T4 gear için gereken Greater mark lardan 107 tane mevcut ve artmaya devam ediyor. en az 150 tane ye 3 parca alınıyor ve suan 4 parca t3 setin verdiği bonusu 3 parcadan alabiliyorsunuz.Marksman ve Assstalker denen melee buildle raidlerde top dps olabilirsiniz.Tank gearıda mevcuttur set olarak değil ama tank machine(kemer) dışında(oda rahatlıkla alınabilir Iss ile) fulldur.Heryeri rahatlıkla tanklayabilir.İstediğiniz her specle oynayabilirsiniz neyden keyif alıyorsanız.Şuan Prestige rank 7 olmak üzere ve 1 rank sonra Rank 8 gun ı alıp hic bisey almadan cok rahat edebilirsiniz.Full PvP gear mevcuttur lesserleri ile birlikte 1125 valor bulunmaktadır.En fazla yaklaşık 24 valor daha arttırılabilir.150 den fazla PVP item almak için gereken marklardan mevcuttu yani rank 7 de alınabilecek butun parcaları alabilir.Ayrıyetten hala favor kasılmaya devam ediliyor.Tabi raidlerde yapılıyor.Aktif olarak oynanmaktadır.

Mage roguele aynı seviyede t3 set ve craft seti mevcuttur, elindeki silahlar 20man raidlerden duşen silah ve offhanddir.staffta mevcuttur aynı seviyede 1300 sp 1027 scrit 327 focus bulunmaktadır.buda oyunda bulunan bütün herseyi yapabilir en son raidlere katılabilir rahatlıkla Pyro ve chloro olarak istenirse diger speclerle de oynanabilir.Cok rahat raid ve tank healerlık yapabilir.450 den fazla Iss ve 25k planarite mevcuttur gereken lesserlar alınabilir.Yine 50 ye yakın Greater mark bulunmakta t4 set itemi alabilir.Prestige Rank 2 dir rahatlıkla rank kasılabilinir cantasında 10 adet prestige ve favor kazanmayı arttıran %100 potlar mevcuttur.

İstenilen alt karater açılıp gelen bonus xp potlarla ve diger ekipmanlarla rahatlıkla kasılabilir.Yeni başlayanlar için uygun bir accounttur eski oyuncuları geri donmek isteyenleride cezbedebilir.Cok kısa surede oyun mantığı çözülüp classlar üzerinde hakimiyet kurabilirsiniz yeni başlıyanda dahil lvl50 bir karakterle zorlanmadan 2-3 saat içinde kavrayabilir.Şuanda bulunduğum icewatch serverı PvE serverıdır ve rahatlıkla Raid riftler ve eventlar yapılabilir gün içinde bolcana event başlar raid rift için adamlar toplanır.Şuan t2 dungeonların rewardları cok iyidir lvl 50 den sonra da planar attunement adı verilen lvl artma olayı mevcuttur ve random t2 lerden bitirme bonusu olarak 250k xp(yarım lvl) ve seciminize baglı olarak normal mark greater mark kazanma şansınız vardır.

Karakterlerde meslek olarak rogue de full toplama meslekleri mage de ise runecrafter ve outfitter mevcuttur.İstediginiz itemi yapabilirsiniz hem rogue nize hem mage inize meslek recipe leri için gerekli olan master crafter mark lardan 30 adet mevcuttur.İstenilen recipe alınıp para kazanma yollarını deneyebilirsiniz.Ben gerek duymadım meslekle pek para kazanmadım.Topladıklarımı sattım.

2 karakterde de toplamda 2000 platin mevcuttur.İstenildiğinde aktif oynayanlara platinleri ayrı ayrı da satabilirim istenildiği miktarda yada karakterle birlikte verebilirim .

Bugünden itibaren 45 gün daha oynama süresi vardır.Girip yeni bir karakter kassanızda benim karakterlerime devam etsenizde uzun bir oynama süresi sizi bekliyor...

Hertürlü güvenceyi sağlayabiliceğime emin olabilirsiniz zaten forumun eskileri tanır beni.Lütfen Pm den ulaşın buradan yorum yapmanıza gerek yoktur.Fiyat hakkında bilgim yok araştırım en makul seviyede tutabiliceğime emin olabilirsiniz.Birlikte görüşüp tekliflerimizi sunup değerlendiririz...
Sosyal ağlarda paylaş

Taşıdın işini yaptın daha ne üstüne laf söyleme gereği duyuyorsun ki?! Arkadaşın dediği gibi önce bir okusan daha yararlı işlerde yapabilirsin.Belirttim orada malesef oyunla ilgilenen her oyuncu 2. el bölümüne bakmak zorunda değil acaba satan varmı diye.Bende orada da açma gereği gördüm ve açtım yanlış bisey varsa düzeltirsin insan gibi izah edersin.

Neyin nerede oldğunu biliyorum,forum kullanmayı biliyorum senin gibi sadece bişeyler yazmak için yazmıyorum senin veya arkadaşların gibi gereksiz troll lemiyorum konuları 2005 ten beri.Satıcak bişeyim varsa alıcılara ulaşıyorum yada bildiğim bir konuda bilgimi paylaşıyorum burada.

Şimdi kendine yediremez ve bişeyler yazarsın yada beni banlarsın.Burada accountumun olması buraya girip bişey yazabilmek umurumda değil açıkçası.Elinden geleni ardına koyma zaten insana biryeri yönetme gücü verildiğinde ne yapıcağını, nereye saldırıcağını şaşırıyor, merak etme bu bi sende yok.Umarım çoluğuna çocuğunada böyle davranmassın.Anlamadan dinlemeden sorgulamazsın onları...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...