Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Muzikus Fest 2004'ten Görüntü ve İzlenimler...

OwnerRavenLoft

Öne çıkan mesajlar

Merhaba tüm patiler.Sizlere daha sıcak sıcak, gelir gelmez konser resimlerini veriyorum.Ne kadar görüntü kalitesi chokta ii olmasa da gerçekten güzel fotolar çektim.Sizlere, kısacası gidemeyenlere konseri anlatmak istiyorum.

Ben saat 8 gibi ücretsiz servisle Sabancı Üniversitesi Kampüsüne geldim.Kapıdan girişte bilet kontrolleri yapıldı.(Tabiki benim davetiyem vardı.İsmimi söyleyip girdim.:P)Yağmur nedeni ile konser üniversitenin spor salonunda oldu.Salon binası dışında,gökyüzünü aydınlatan 4 adet ışık vardı.

Sizlere şöyle bir resim sunayım

İçeri girdiğimde Muzikus'un bir sponsoru anket,ürün satışı vs etkinliklerde bulunuyorlardı.İçki olarak bira vardı.(Tanesi 3 milyondu.Fakat konser sonuna doğru 2 Milyona indi.:)) Ben geldiğimde Mor ve Ötesi konser vermeye başlamıştı bile.Şimdi sizlere o konser havasından görüntüler vermek istiyorum...

-:: Mor ve Ötesi ::-

-:: Levent Yüksel ::-

-:: MFÖ ::-

Muzikus Lazer Show

Fuat abimiz

Mazhar abimiz

Özkan abimiz

MFÖ Resimlerine Dewam

MFÖ'nün coştuğu anlar

Göründüğü gibi konser muhtesemdi.Konser bitiminde tekrar servislere binilmek üzere toplanıldı.Son durak yerine göre servisler üçe ayrıldı.(Taksim,Kadıköy ve Kocaeli) Kadıköy servisleri biraz geç kalıp izdiham yaşanmasına rağmen herkez servislere kolaylıkla bindi.

Saygılarımla...[signature][hline]

[Bu mesaj OwnerRavenLoft tarafından 10 Ekim 2004 04:30 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Private, 10 Ekim 2004 11:10 tarihinde demiş ki:
Güzelmiş gerçekten eğlenmişsinizdir umarım.(Gerçi sen resim çekmekten eğlenebildin mi o da muamma :D)

Euahaha ewt baya resim çektim.Hatta bunlar aralarından en iyi yakaladığım pozlar ama baya eğlendim.Ayrıca Muzikus çalışanlarıyla fln tanıştım.(Gerçi aralarından biri arkadaşım :D) Hepsi manyak kafa insanlar.

Zaten okulun kapısından girdim.Direk okula aşık oldum.Bu kadar güzel bir okul olabilir.Kafaya taktım yaneee.Seneye o okuldayım.Kimse tutamaz :D Yatılı bölümleri,her öğrencinin bir laptop'u,sabah-öğlen-akşam dışında ne zaman istenirse yemek servisi,Dans-Müzik-Tiyatro vb. yüzlerce etkinlik klubü (Muzikus'da o klüplerden biri...) ve bir sürü şey... İnsan Üniversitenin içinden çıkmak bile istemiyor... :) Bu arada hmmm yıllığı şuan 11100 $ , seneye 12000 $ olurmuş.[signature][hline]

[Bu mesaj OwnerRavenLoft tarafından 10 Ekim 2004 11:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ehehe kas burslu gir =)
Yatakhane de 1800 dolar 2 kişilik, 900 dolar 4 kişilik.

Ben burayla Boğaziçi arasında kalmıştım tercih döneminde, çok mutluyum burayı seçtiğim için.[signature][hline]Elan Realms - A tale that goes on
Ealos Tsaark, A Freedom Fighter from Eclipse.
fedaykin, 29 Eylül 2004 12:41 tarihinde demiş ki:
Cehennemde Hollandalılar, Brezilyalılar olacak zira onlar kafir...
Cennette Araplar olacak zira onlar Müslüman...

Benim yerim şimdiden belli, kombine bilet aldık :)
Sosyal ağlarda paylaş

İyi bekleriz o zaman =)[signature][hline]Elan Realms - A tale that goes on

Sosyal ağlarda paylaş

bir mavi ot üstünede yeşil bir quicksilver t-shirt bazende üstümde bej renk bir üst vardı 4 kişiyle dolaşıyordum 2 kız abim ve bendi mazar fuat özkanın yarısını ambulansın yanında abim hastalndığı için geçirdim(sinüzüt olabilirmiş)[signature][hline]Savaşmadan önce ölmeyi bilmek,
ölmeden önce cesur olmak gerek.
Sosyal ağlarda paylaş

Beyaz no fear tişört vardı, altımda açık mavi kot vardı. Elimde, dışarıda da üstümde kırmızı polar vardı. Tipim de albümde var gidin bakın lol.

nuki senin mesajı görmemişim ben, muzikus festteki, mesela BonePART ı direk albümden tanıyarak gittim yanına, o şekilde resmin falan olsaydı farkederdim heralde.[signature][hline]Elan Realms - A tale that goes on

Sosyal ağlarda paylaş

Bende ordaydım ses sıstemı falan zaten guzeldı. Mor ve Otesını pek sevmem levent yukslıde dınlemedım bıle onun da eskı sarkıları guzeldı.

Ama MFÖ MFÖ. Cooooook sevdıgım bır gruptur kendılerı bılmedıgım sarkıları falan yoktur. Sudeyı nadır canlı soylerler kı gercekten soylemesı zor ve ınanılmaz bır sarkıdır. Bazen soylerıler kı en sevdıgım sarkılarından bırıdır. Sahne sovlarıda baya ıyıydı eksık bırsey yoktu adamlarda. Ozkan ılah Ozkan super Ozkan asmıs tekrar delı oldum Ozkana.

Neyse boyleydı ıste organızasyon ıyıdı, Tek sorun programın 1.5-2 saat kayması oldu.[signature][hline]Cuce iste bildigin cuce
Sosyal ağlarda paylaş

Onun sebebi hava muhalefeti, gösterinin içeri alınması vs.[signature][hline]Elan Realms - A tale that goes on

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...