Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

paul oekenfold konseri

heyd

Öne çıkan mesajlar

tek kelimeyle muhteşemdi. tophane-i amire istanbulda şu andaki en iyi parti yeri. çalan dj tartışılmaz , gelen insanlar ise süperdi. ışık ve ses düzeneği tek kelimeyle muhteşemdi. özellikle paul oekenfoldla 1 dakikaya yaklaşık bir süre gözgöze gelip bana bakarken mix yapması gecenin benim için en muhteşem anıydı (çok muhterem güvenlik görevlileri izin verseydi muhterem dj imizle resimde çektiricekktim. burdan o güvenlikçi eleman a saygılarımı sevgilerim en içten güzel sözlerimle iletiyorum :) ) herhalde orda olupta bişeyden memnun olmayan kimse yoktur. burdan prozzak ada benim tepinmelerime sabrettigi icin tesekkür ediyorum. kim bilir kaç kere pabuclarını ve dolayısıyla ayaklarını ezdim

[Bu mesaj heyd tarafından 10 Ekim 2004 05:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Guzelmiş gerçekten Gerçek Club dinliyenlerin nadir bi arada bulundugu bir yerdimiş :D[signature][hline] Erst wenn die Wolken schlafen gehen
kann man uns am Himmel sehen
wir haben angst und sind allein

Gott weiss ich will kein Engel sein
Heaven Must Be Hell in Sky
Sosyal ağlarda paylaş

"bu adamın burda ne işi var yahu" denilicek 3-5 kişi vardı.

ama bi adam vardiki kopardı bizi. adamın bakış davranış yürüyüş aynı bayhan. bans etmeside hafif hızlandırılmış hali. bi ara uhr baydi hafif. o sirada clubber bayhanı izleyerek eglendik :)

ayrıca tophane-i amire yi fg bu seneki fg clubbin organizasyonlarında kullanıcak gibi. şimdiden söyliyim mükemmel ortam ve mekanın akustigini cok iyi ayarlamışlar. o kadar yutucak şekilde olmasına ragmen her adımda aynı sesi alıyosunuz nerdeyse.[signature][hline]Heyd Spinner Ranger @ Eclipse Galaxy with Freedom Fighters
Tunc'h Skydigger @ Infinity (retired)master Chef with (crashed)Ephesus Sentinels
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...