Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Myst IV Hakkında bilgi verebilecek olan ?

kavel

Öne çıkan mesajlar

Olay başlıktaki gibi arkadaşlar. Oynamak için güzel birşeyler ararken oyunun adı gözüme takıldı. Ben daha çocukkene bilgisayar dergilerindeki oyun listelerinden hatırlıyorum adını ama hiç oynama şansım olmadı. Kaldıki oyunun 4 ü çıkmış:)

Git siteye bak diceksiniz ama ben oynayanlardan bir kaç soruyu yanıtmasını isteyeceğim:

-İngilizcem o kadar da iyi değil. Karşıma Baldur's Gate ya da Ice Wind Dale'deki gibi diyaloglar çıkarsa kalırım öyle. Bu oyunda nasıldır?

-Benim 384 ramli 64 mb GeForceMX400'lü pIII üm bu oyunu kaldırır mı ?

-Oyunun boyutu torrentte yaklaşık 7GB olarak görünüyor. Doğru mudur bu ? Normalde kaç cd dir bu meret ?

Neyse bu kadar arkadaşlar. Yazabilecek olan varsa bi zahmet karalasın bişeyler ...[signature][hline]ICQ#85889898
If you need a host, contact me.
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.merlininkazani.com/codes/review_screen.asp?GID=1336
said:
Bu güzel hikayeye ulaşabilmek için önce atlamanız gereken bir engel daha var tabi ki. O kadar kolay değil. Oyun 2 DVD'den oluşuyor. Standart olarak 8 GB yükleme yapmalısınız. Minimum yüklemesi bile 3 GB olan bu oyun için şimdiden makinanızda yer açmak zorunda kalabilirsiniz.

Yaw 1 haftada anca iner bu şimdi :/[signature][hline]ICQ#85889898
Sosyal ağlarda paylaş

Myst oyunlari (Uru: Ages Beyond Myst i oynadim ve onceki Myst II yi biraz oynamistim, Uru yu adam akilli oynadim) mukemmel adventurelardir
ama zor adventurelardir
yani bi areket yoktur
oturup dusunursun napcagoini manzarayi izlersin
bazi puzzle lar refleks istiyodu uru da (biyerde agirligins ayesinde bi kolonu kaldiirp elektrigi aciyodun binadaki ve elektrik kapanmadan surekli bi yerdeki switchlere ulasmna dogru sirayla gerekiyodu

zordur yani zaman harcatir feci :)
ama morrowind den daha guzel manzaralara falan sahiptir
(vuuuu_)[signature][hline]Silence in the studio!
Sosyal ağlarda paylaş

sitesinde biraz gezindimde 8 gb kurulum gerektirdiğini okumadan önce neden oyunun 10 cd civarında olduğunu o zaman çözdüm :) görüntülerden olsa gerek.

birde çocukken sadece açıklamasını okumama rağmen beni benden almasına sebep olan şeyde oyundaki bir puzzle ın screen shot ıydı zaten. o kısmını biliyorum oyunun. :)[signature][hline]ICQ#85889898
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...