Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Modifiye Oyunu

HeLLaNGeL_

Öne çıkan mesajlar

Çok eski ama tadından yinmez Street Rod 1-2 var. Arabanın motorunu 0'dan aldığın parçalarla yapabiliyorsun. Anahtarına yarışlar falan var. Grafikler falan oyunun eskiliğnden dolayı kötü olsada oyun çok güzel. Abandon Games veya benzeri sitelerde vardır.
Underground çıkana kadar oyalayabilir.[signature][hline]"Suicide is just healthy self-criticism."
Sosyal ağlarda paylaş

benden arıyorum hot rod street dragı filan denedim ama hem grafikleri düzgün olup streed rod 2 gibi biraz daha modifiye bakımından detaylı bi oyun bulamadım street legal de adam gibi değil 200 mb patch yaptık ama istediğim gibi değil street rod 2 e talim ediyoruz[signature][hline]Fire in the Darkness...
Sosyal ağlarda paylaş

Oynadım biraz o oyunu. Modifiye kısmı var, zibil vnyl kısmı var. Şehirde paşa paşa dolaşıon haritada gösterio kapışabileceğin adamları. Onların arkasına gidip sellektor çakıon duruosunuz hep beraber adam yarışalımmı dio evet dersen kapışıosunuz :D Başka modlara bakamadım daha.[signature][hline]This Cat Scratches Free.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
live for speed le juiced var bildiğim kadarıyla ama hiç biri nfsu2 gibi olamaz nfsu da olamaz ama senin geçiştirrir[signature][hline]Prima, Quae vitam dedit,hora carpsit

Nascantes morimur,finisque ab orgine

İnşallah bende yardı severlerin kanatlarından alıcam inşallah inşallah inşallah...:)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Spartan, 10 Ekim 2004 01:25 tarihinde demiş ki:
live for speed modifiye oyunu değildir, bir simulatördür.

arabalar modifiyeli olduğu için demek istemiştim ok :)[signature][hline]Prima, Quae vitam dedit,hora carpsit

Nascantes morimur,finisque ab orgine

İnşallah bende yardım severlerin melek kanatlarından alıcam inşallah inşallah inşallah...:)
Sosyal ağlarda paylaş

life for speed de modifiye yokmu demek istedin yoksa oynun amacı modifiye değilmi demek istedin bilmiyorum ama lfs bir modifiye oyunudur eğer ilk çıktı zamanlar biraz araştırsaydınız modifiye oynu olduğunu düşünürdünüz.oynun tweak leri var tweak ile arabayı motoru ıvırı zıvırı lastik havasını motor silindirini beygirini vites aralıklarını...... ayarlayıp ayarladığınız gibi oynayabiliyorsunuz.lfs bence güzel bir modifiyeli oyun.çünki yapacağınız her 0,1 lik değer arabayı etkiliyor.başka hiçbi araba yarışında bu tür bir modifiye olayı yok.he ama oyun aslında modifiye oyunu değil ayrıca bence daha tamamlanmadı ne kadar piyasada full versiyon diye geçsede.
ayrıca yardımı olur http://www.liveforspeed.com/
demoyu indirseniz bile yeterli tr server ında oynaya bilirsiniz demo ile[signature][hline]Kolayoyun Online Gaming NetworkCSAdmin.org Online Gaming
Olorin UO Shard NOS Clan CS Server
[NOS]RedHotRyder

[Bu mesaj Worth tarafından 10 Ekim 2004 23:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Live For Speed bir online yarış simulatörü tabi single player bölümüde mevcut.Araba hazır modifiye falan yok yani alta neon takıp bilmem jantları dğiştirme yok sadece lastik ayarı cart curt var.

Ayrıntılı bilgi : www.liveforspeed.com[signature][hline]Aldaron Venduss
Guildmaster Of Lost Souls
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...