Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yardım eden olur muu :(

heavensdoors

Öne çıkan mesajlar

selam arkadaslar uzun zamandır city of heroes arıyodum indirdim bi turlu s/n bulamadım en sonunda paralı oldugunu duyunca bırakmıştım sonunda bu siteyi bi arkadasım soyledi bir de baktım city of heroes :)
50 dolar hala veremiyorum dun gece 2 den beri butun yazıları okudum :)
saat 8 e geliyo ...
diyeceğim o ki...
acaba uyeliğini kapatmış bir arkadas olur ve uyeliğinin bitimine bir kaç gun kalmıştır boyle bir arkadaş varsa bana acc yi ve şifreyi verse de ben bi oyuna baksam en azından yaa canım çok istedi falla merak da ettim ama oyunu gormeden 50 $ ayarlayamam yanee ben daha ogrenciyim ve beni aşar :(
neyse yardımcı olacak bir arkadas olursa cok sevinirim..
şimdiden thnx
Sosyal ağlarda paylaş

ok yanlış anlattım sanırım 50 $ dolar veririm ama bilmediğim bi oyuna vermek beni aşıyo demek istemiştim...
aylık 15 $ doları da ayarlarım sorun deil...
videoları screen shotları yazıları rehberleri vs. herseyi okudum ama bir turlu karar veremedim yaa o yuzden boyle bişi istemiştim...neyse tesekkur ederim..sanırım yakında aranıza katılacağım...byez
Sosyal ağlarda paylaş

Emin ol ki verdiğin paraya değecek. Ayrıca verdiğin 50 doların 35'i cd key için bunu depozit gibi düşün yani. Sıkıldığın zaman satmaya kalksan elbet bir alıcı bulursun.

En yakın zamanda görüşmek dileğiyle...[signature][hline]Keyzar: Spine,Regeneration-Scrapper/ Kagari: Energy,Device-Blaster/ Toxygen: Dark Miasma,Radiation Blast-Defender
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...