Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Respec TF Help !

CrayTotem

Öne çıkan mesajlar

Evet arkadaşlar ben oyundan sanırım artık nefret ettim...
6 farklı takım ile 7 kere gittim bu tf ye we hepside hüsran...
20 kere öldüm en az...En sonunda Pyhenn 3 level 30 arkını getirdi onlar bizi sk ladı çok rahat geldik sonuna tam sonunda reaktörmüdür nedir orda herifler işimiz çıktı diyip pıt diye çıktılar...Yok böle bi eziklik sorumsuzluk yaaa.. Harbi harbi kafayı sıyırıcam oyundan soğuttu bu respec olayı beni...
Artık bida o kütük gruplarla kimse beni o tf ye gönderemez...

Ben diyorum ki Devvocum, Silezyacım, Keyzarcım şöle bi 1-1,5 saat ayırsanızda bana şunu bi hallatsek ben ekrana kafa atmadan lütfen? Walla uzun sürmez.. böhüüüü !!!?

Edit : Bide acı gerçek ben daha level 24 respec inden bahsediyorum..[signature][hline]Haksızlıgın Önünde Eğilmeyin ;
Eğer Haksızlığın Önünde Eğilirseniz....
Hakkınızla Birlikte Şerefinizide Kaybedersiniz.!!
Cray Totem/sNaKe
www.sanaldizin.com

[Bu mesaj CrayTotem tarafından 07 Ekim 2004 04:48 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

l24 respec'ine katılabilirmiyim bilmiyorum? Şu sıra ev taşıyoruz o yüzden pek giremem sanırım cumartesiye kadar tabi aksi bir durumda olmazsa. Bu arada girdiğin team'in 5 6 kişiden fazla olmamasına özen göster ve ne olursa olsun arka plan da takıl. Ölecekse bırak gavurlar ölsün:).

Son respec'te önden giden cengaver Keyzar hain Devvo'nun patlattığı bomba yüzünden, hakkın rahmetine kavuşmuştu:P[signature][hline]Keyzar: Spine,Regeneration-Scrapper lvl 37/ Kagari: Energy,Device-Blaster lvl 15/ Toxygen: Dark Miasma,Radiation Blast-Defender lvl 18
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Keyzar, 07 Ekim 2004 17:13 tarihinde demiş ki:
Son respec'te önden giden cengaver Keyzar hain Devvo'nun patlattığı bomba yüzünden, hakkın rahmetine kavuşmuştu:P

Keyzar: - Aaa bomba, dur abi alıyım şunu ne de olsa meleeyim.

Devvo: - Keyzar hayııırrrr ben alıyodummmmmmm!!!

Keyzar: - .............

:-D[signature][hline]"You have no cause to bar me, brothers. I wish to take nothing from the tower that you have been sworn to guard, but I will destroy you if you delay me."

Lord Soth, Knight of the Black Rose
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sostizm, 07 Ekim 2004 15:32 tarihinde demiş ki:
BEN?? ben davetli degil miyim?

Ahuhauahu gel tabi gel lafa bak...
Ben bu gece 1-2 kez daha gidiyim yine olmassa naparım artık merak ediyorum.[signature][hline]Haksızlıgın Önünde Eğilmeyin ;
Cray Totem/sNaKe
www.sanaldizin.com
Sosyal ağlarda paylaş

En sonunda yaptım..
We team cok komikti 6 blaster 2 controller...
Yani resmen tek elimi kullanmadan yaptım çok komik we kolay oldu...[signature][hline]Haksızlıgın Önünde Eğilmeyin ;
Cray Totem/sNaKe
www.sanaldizin.com
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...