Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Afganistanda çalışmak

Chaotic

Öne çıkan mesajlar

Chaotic said:

Arkadaşlar merhaba. 20 gün içerisinde afganistan herat shindand bölgesinde bir şantiyede inşaat mühendisi olarak çalışmaya gideceğim. bölge ve koşullar hakkında internette pek fazla bilgiye ulaşamadım. Konu ile ilgili bilgileri olanlar var ise ve paylaşırlarsa memnun olurum.

Ben çalışıyorum aktif şantiyeci olarak,5 yılı geçtim kitabı kapama sürecindeyim şimdi başka bir ülkeye gidiceğim kısmet anlaşabilirsem şartlarda ve bu sefer sabit kalacağım.

Afganistanda hayat beklediğin gibi olmayacak, bir iki abime sordum beklentini düşük tut zaten kabacısın şantiyenin başı zorlar seni sonu pek bağlamaz gibime geliyor.Dışarıda fazla ince yerlere gitmesin falan dediler bana ve dediğim insanlar 25 yıllık şantiyeci Libyadan tut Dubaiye kadar bir çok yerde çalışmışlar,biriside ilk şantiye şefim.Paranı gerektiği kadar taşı dediler,tanımadığın insanlar ile gençlik heyecanları kovalamasın dediler vs.vs..

Babama sordum senin olayını ne işi falan var dedi direkt,kendisi şuan Segatechde 4 projenin kordinatörü,bir kaç soru sordu bana senle alakalıda tanışmıyoruz malesef bari ben sorayım kaç yıllık tecrüben var nedir bilmiyorum ama yurt dışına iyi para diye gidiyorsan şunu belirteyim ya git uzun süre gelme para yap yada sakın gitme otur Tr içindeki şantiyeleri kovala.Dediğim 2 seçenek ayrı hayat tarzlarına iter seni sonra üzülme yıllar gitti diye.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...