Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2 Ekim Anathema Konserine Kimler Geliyor?

Mortis

Öne çıkan mesajlar

bu arada sly onu cok pis odeticem sana bi sekilde
doggy den sonra en minimal insan olmami kotu emellerine alet ettin
doggy de arkandan sana gaz veren Mr. Burns oldu resmen

RTN pogo yapilacak festivaldi
mesela insanlar lake of tears da yaptilar mi? hayir, uygun degildi, ama tum o morbid obliviondur boktur pusurdur de yaptilar, cunku o gruplarin amaci bu :P
anathema pogo grubu degildir, sleepless da pogo yapan kisiler de anathemayi anlamamis kisielrdir
sleepless aci cekmelik sarkidir
Please ease my burden diye bogururken iki elini havaya kaldirip goge dogru bagirirsin, solosunda headbangini yaparsin hay hay, ama pogo? hayir

hele a dying wish de pogo
lol[signature][hline]Silence in the studio!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Volfied, 02 Ekim 2004 01:07 tarihinde demiş ki:
ne akimi?
Alexi rockistanbulda yoktun galiba hehe

bi de anathema da pogo?
lol

Hehehe şöyle ;
1 - Ilginç bir tesadüftü =).
2- Anathema'da pogo evet.Ama neden diye sor bi?Hah, önlere akışmak isteyen vatandaşlar organize olup "Olm şarkı değişirken itiyoruz tamam mı?" diye vahşet uygulamıştır.[signature][hline]Süpermarkette kekeme bir abimiz gezmektedir, medeni cesareti olmayan bir tip olduğu bellidir.Orta yaşlıdır.Kasa sırası kapılınca.
- A a ama ben ben ben ben YAKARIM BURAYI ben ben ben...
Sosyal ağlarda paylaş

Ben zaten pogo mogo olaylarına karşı bir bünyeyim.
Orda pogo bahane, öne geçmek şahane.
Zaten pogo'da değildi tam olarak, yığılan insanlar dalgası diyebiliriz hah.
Ayrıca ritmle falan alakası yoktu o olayların, herkes zıplamaya başladığı zaman biri sinirlenip birini itiyor sanırım o şekilde heh.Öne geçme olayı çok etkindi bu konserde.
Ayrıca yer mekan çok dar, öne doğru inceldiği için insanlar geberiyordu.Benim önümde 2 kişi vardı ondan sonra bariyerler başlıyordu.
Şöyle ki ; önlerdeki insanlar vincent ne dese "VÖAAAAAA" diye bağırdığı için."Bu şarkıyı casablanca'da hede hödö" "VÖARGHHH" "Merhaba" "VÖAAARGH" "Yarın görüşürüz." "VÖATRRRGH" şeklinde.
Ancak ortayaşlı kitlede vardı baya.
Ilginçtir.

Fotolar ;

[signature][hline]Süpermarkette kekeme bir abimiz gezmektedir, medeni cesareti olmayan bir tip olduğu bellidir.Orta yaşlıdır.Kasa sırası kapılınca.
- A a ama ben ben ben ben YAKARIM BURAYI ben ben ben...

Sosyal ağlarda paylaş

anathema da pogo???

saçma bence, sessiz sessiz seyredebilirdim ben rockistanbul da ama seyirci gazına geldik

ben geliyorum bu akşam bu arada
ama karşılaşma ihtimalimiz yok gibi:)
anathema seyircisini rockistanbulda görmeyen "aha şunu yaptılar, aha böyle koparttılar" falan diye de konuşmasın bence
anathemaya türkiye de turne yaptıran rockistanbul seyircisiydi[signature][hline]Head, 25 July 2003 12:45 tarihinde demiş ki:
valla en çok kutluyoruz arkadaşı
abuzittin, 15 August 2003 14:22 tarihinde demiş ki:
ben büyüyünce frp olmak istiyorum
[b]KoC Icq
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Delanoresse, 02 Ekim 2004 14:19 tarihinde demiş ki:
bu ne lan ufacik sahne?

ee anathema gibi kari kiz grubuna fazla bile aslinda eheh

sen git serdar ortaç dinle emrecim![signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Strong. The Weak. The Innocent.
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

Baya güzeldi, ben de çektiğim resimleri yarın koyarım şimdi vaktim yok, 20 ye yakın resim çektim falan, sonra orda Gilean'ı ve Creus' u gördüm iyi oldu.

Bugün de gidiyorum gören gelsin yanıma. :) üstümde dream theater tshirtü olcak. =)[signature][hline]I don't worry about nothin' no cause worrying's a waste of my...time!
Sosyal ağlarda paylaş

abi ben ne diyimki türk seyircisi budur işte.. iron m. konserinde adam bağırıyo ''fear of the dark '' ''you'' diyo bizim akıllı seyircide ''youuuuu' diye bağırıyo.. ne beklersinki bu adamlardan:) yapın pogoda yapın ne biliiim bağırın çağırın tabi.[signature][hline][b]
Niceleri kendi zincirlerini cözemezler de, dostlarinin azatcisidirlar[b]
Sosyal ağlarda paylaş

Güzel bi gündü =) İlk olarak rehberimiz alexi yle buluştuk, benim 3 arkadaşla beraber piercing yaptırmaya gittik. Ardından sayımız 9 a çıktı ve alexi bizi Akdeniz e götürdü. Ardından konsere gittik, baya kalabalıktı. İlk bölüm aşırı sıksa ve nahoş tezahuratlarımıza neden olsa da, ikinci bölüm harikaydı.

Baya eğlendik, çok da güzeldi. Nice konsere =)

Bu arada balıma tam ben resim çekerken mavi projektör kameraya denk gelmiş. Kaset kapağı oldu valla, ama ben aceleyle "ne la bu" diye siliyordum ki Alexi önledi ehehe :)

Aha Resim[signature][hline]Elan Realms - A tale that goes on
Ealos Tsaark, A Freedom Fighter from Eclipse.
fedaykin, 29 Eylül 2004 12:41 tarihinde demiş ki:
Cehennemde Hollandalılar, Brezilyalılar olacak zira onlar kafir...
Cennette Araplar olacak zira onlar Müslüman...

Benim yerim şimdiden belli, kombine bilet aldık :)
Sosyal ağlarda paylaş

En son fotoğrafta biraz daha aşşağıdan çekseydin ben de çıkıodum :) (2 ekim fotoğrafı ama )

Ya en öndeydim direk vincentin önündeydim baya bi tükürdü adam :) Süperdi gözlerimden yaşlar geldi. Aşırı kendimden geçtim ve ruhumu teslim ettim diebilirim :)

scattered earth ........ SILEEEEEEEEEEEENCE!!!

bu arada vincent penayı bana attı konserin başında tutamadım ynaımdaki aldı . Baya üzüldüm, vincent taşşak geçti alamayaınca tabi penayı :([signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Strong. The Weak. The Innocent.
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Numb, 02 Ekim 2004 16:02 tarihinde demiş ki:
abi ben ne diyimki türk seyircisi budur işte.. iron m. konserinde adam bağırıyo ''fear of the dark '' ''you'' diyo bizim akıllı seyircide ''youuuuu' diye bağırıyo.. ne beklersinki bu adamlardan:) yapın pogoda yapın ne biliiim bağırın çağırın tabi.

lol buna felaket güldüm :) ciddiyse süper eheh

Bizim buraya ne Danny geldi nede kadın solist geldi ehe sallayan yok Eskişehiri tabi ama gelmeleri bile yeter[signature][hline]Demon_of_Hell, 26 Eylül 2004 23:25 tarihinde demiş ki:
fantezilerimden biride taş gibi bir ayşe teyzenin gelip üstümdeki elbiseleri caaarrrtt diye yırtmasıdır...
Mirage Icq'da demiş ki:
Predator (10:17 PM) :
terminale gittim çok iyi bir film ya
Mirage (10:17 PM) :
terminalör?
Sosyal ağlarda paylaş

2 ekim de gittim ben de yanımda arklarla
bir sürü fotoğraf var hem 2 den hem 1 den bi ara albüme falan koycam buraya dakoyarım ama şu anda olmaz

çok hoştu valla konser
her ne kadar parisienne moonlighttan sonra ben iflas etsem de sonuna kadar muhteşem bir coşku içinde seyrettik konseri

öncesi sonrası fotoğraflarla burada olacak (daha sonra)(reklam gibi oldu bu da)[signature][hline]Head, 25 July 2003 12:45 tarihinde demiş ki:
valla en çok kutluyoruz arkadaşı
abuzittin, 15 August 2003 14:22 tarihinde demiş ki:
ben büyüyünce frp olmak istiyorum
[b]KoC Icq
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...