Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

phpbb

Mave

Öne çıkan mesajlar

Donanım Yazılım Bölümünde Webmasterlar için sticky topici var .
Onda PHP TRIAD kurulumu , mysql ile ilgili bazı bilgiler verilmiş.
O topicten yararlanabilirsin.
Bunun dışında phpbb de tam olarak nerede problem yaşadığını söylersen yardımcı olmaya çalışırım[signature][hline]The Last Sunrise - Türkçe Web Based MMORPG
Paticik StarCraft Forumları
Sosyal ağlarda paylaş

Ben ihtiyacım oLan soruLarı sorsam daha iyi sanırım.

1. 5.000 - 10.000 kuLLancısı oLacak ve aynı anda min 2.500 kuLLanıcıyı kaLdırabiLecek forum sayfaLarı için ne gibi bir hosting Lazım ?

2. phpbb bu forum sayfaLarı için iyimidir ?

3. Extradan ihtiyacım oLacak ve bütün kuruLumun bana yansıtacağı ayLık veya seneLik maLiyet ne oLur ?

TeşekkürLer[signature][hline]Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz.

Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

ben phpbb kullanıyorum. şu anlık tripod dan ücretsiz hodtingim var. ama 1 hafta sonra bende paralı hostinge geçeceğim...

bu hosting firmasının fiyatları gayet uygun bir bak istersen...
http://www.sitedizayn.com/linux.php[signature][hline]Trash_
Skini göremedim...
Sosyal ağlarda paylaş

Selam,
Dediğin rakamlarda kullanıcı kaldırması için özellikle bant genişliği (bandwith) çok olan bir hosting seçmelisin. Üzüntüyle belirtirim ki ücretsiz siteler işini görmez. Hostingin yanında phpbb kurulumunun maliyeti yoktur. www.phpbb.com dan son versiyonunu indir ve serverına kur. Anında problemsiz çalışır (sunucunun php desteklemesi gerekir). Çoğu site phpbb kullanır ve çok kullanıcılarda sorun yaratmaz ama bence daha değişik ve orjinal forumlar denemesilin.
İnşallah yardımcı olabildim...[signature][hline]Nothing's left here
Leave it be
It was meant for me
Soul sacrifice...
Sosyal ağlarda paylaş

maşallah 10000 kullanıcı ve 2500 online.. böyle birşey yapabilirsen manyak olur.
neyse ben de phpBB kuruyorum. hostu profocio.net ten alabilirsin. yabancıya gitmemiş olur, sahibi tanıdıktır, Eno'dur. Hem panelinde hazır forum kurma da var. direk bir tuşla phpBB yi kuruyor.[signature][hline]oasisoyun.net | Mancınık'ı Yükle | Oasis Forum
Mail/MSN:[email protected] , ICQ:6254196
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...