Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Guitar Rig'in çalışmasını bilen?(yardım)

Grom

Öne çıkan mesajlar

İnternetten guitar rig adlı bilgi. için olan bi efekt prog. unun demosunu indirdim. Ama prog. u kullanamıyorum. Prog. u açtığımda sağ üst köşede turn on audio diye bir tuş var ama bastığımda hiçbir şey olmuyo. Yani hiçbir ses gelmiyor. Bu prog'un kullanımı bilen arkadaş varsa anlatsın lütfen.
Not: Gitarımı bilgi. ye direk olarak inceltici uç kullanarak mic. girişine bağladım. Bilgisayarın hoparlörlerinden ses geliyor ama programdan gelmiyor[signature][hline]It Is A Good Day To Die

[Bu mesaj Grom tarafından 07 Ekim 2004 13:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Mic in den gelen sesi işlemeyi beklediğinden emin ol, Yada line inden gir genelde line in den girilir.[signature][hline][b]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.[b]

[b]Umrae[b]
Sosyal ağlarda paylaş

Hmm. Sitesindeki resimde adam rig control diye bişeye bağlamış gitarı(efekt aleti heralde) sonra da ordan çıkan kabloyla bilgisayara. Yani bu prog. u kullanmak için bi de efekt aleti mi gerekiyo. Eğer öyleyse saçmalık tamamen. Ben efekt prog. u almıyım diye yükledim bu prog. u[signature][hline]It Is A Good Day To Die
Sosyal ağlarda paylaş

Prog. u çalıştırmayı başardım ama şimdi de prog. u çalıştırdığımda sanki yağmur yağıyormuş gibi bir sesten başka bir ses gelmiyor. Parazitde denir.Yani hiç distortion sesi mesi geldiği yok. Allah aşkına şu distırtion sesini yapmak için tek tek anlatır mısınız?[signature][hline]It Is A Good Day To Die
Sosyal ağlarda paylaş

inputları seçerken farklı çeşitlerde fln dene, bi de zaten mikrofon çalışsa bile sürekli bi çıtlama duyarsın, özel ses kartları var jak girişli onlardan lazım kaliteli bi şekilde kullanabilmek için sana Guitar FX Box u öneririm veya Revalver Live , ikiside aşmış :)[signature][hline]life is unfair, kill yourself or get over it.
Sosyal ağlarda paylaş

Guitar fx box 2.56 var ama demosu. Artık demo lduğundan mıdır nedir, onuda çalıştırdığımda sadece acayip bir bozuk ses geliyor başka bir ses gelmiyor.
Bu arada bilgisayarın inputunu mikrofon olarak değiştirmeyi nerden yapıyoruz[signature][hline]It Is A Good Day To Die
Sosyal ağlarda paylaş

program ın içinde input output seçeneği olması lazım, properties gibi bi yerden olabilir, latency ayarları falanda var hatta. Revalver Live i da bi dene derim, üst üste anfileri koyarak sistem yapıyorsun. Ama en düşük gecikme oranı yaşadığım ve en rahat kullandığım program Guitar Fx Box :)[signature][hline]life is unfair, kill yourself or get over it.
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında bende hiçbir efekt programından ses gelmiyor. Sadece çok fazla parazit sesi var. Sanırım programların içinden değil de windows dan ayarlanması gerekiyo. Inputu mikrofon olarak ayarlamayı söylerseniz bu sorun düzelicek gibi[signature][hline]It Is A Good Day To Die
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...