Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ASTSUBAY Geliyo :)

OUTLIFE

Öne çıkan mesajlar

Selamlar herkese... Paticiğin internet sayfasını yeniden görmek beni çok heyecanlandırdı...

Yaklşık 1.5 ay önce 27 ağustosta paticğe veda etmiştim... O zamandan bu zamana pek çok şe öğrendim.. hem hayat hakkında hem insanlar hakkında.... Paticiktekiler den bazı arkadaşlar çeşitli öneriler sunmuştu.. imza atmak ya da üniversiteye gitmek konusunda.... ben imza atmayı tercih etmiştim...

Okulda pek çok zorlukla karşılaştım... en büyük zorluk uzun süre bilgisayara dokunanamam ve birtakım insanlarla ortaya çıkan iletişim problemiydi.... ama şimdi herşey yoluna girdi...

gerçekten çok özlemişim sivil hayatı.. çarşı izninde sivil giyinince normal yaşamın değerini anlıyorum... sivilliğin değerini..... çok ilginç oluyor.. insanlar bir başka gözüküyor... neyse ben sapıtmadan kısa keseyim :))

herkese merhaba haftada bir yazabilecem artık buraya... o bile bana yeter... astsubaylığa hevesli olan varsa bana mesaj atabilir.. her türlü soruyu sorabilirsiniz... son olarak şunu söyleyim.. ben memnunum burada olmaktan....[signature][hline]Savaş iyi değildir, barış kötüdür.
Sosyal ağlarda paylaş

//yaw pardon kaptırmışım kendimi hoşgeldin
welcome home soldier...
-alpha one target in sight
-roger that bravo we're covering you
-tango down
-lan neeettin bravo o bizim apti çavuştu
-aboooov alpha!!![signature][hline]
said:
horacegoesskiing, 02 Eylül 2004 21:09 tarihinde demiş ki:
yav... clinton gibisi gelmedi be. süper adamdı.

[Bu mesaj kiddo tarafından 09 Ekim 2004 11:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...