Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Kasabasi ...

Hardo

Öne çıkan mesajlar

Ufkun oldugu,günesin batmadigi ve ümitlerin tükenmedigi bir kasabadir Paticik Kasabasi. Bu kasabada kimileri bilgileri,kimileri siirleri,kimileri yazilari,kimileri ise icinden gelenleri yazdigi icin bu kasabada cok samimi dostluklar,unutulmaz maceralar yasanirmis bu kadabada...Belki sende gormek istersin ey dost eglencenin,bilginin ve hatta yasamin oldugu bu kasabada. Serifleri,Kovboylari ve birbirinden bilgin yazarlariyla...
Kim bilir belki bir gun evet bir gun seninde yolun duser bu kasabaya ozaman iste ozaman yasadiginin farkina varirsin. Bu kasaba benide kollarina aldi sadece arzu ettigim icin ... Ben belki cok uzaktiim bu kasabaya sadece aksam icimden geldigince yazilari bir yere dokebilmek , elimden gelebildigince herkese yardim edebilmek tek istegim . Umutlarim hic bir zaman tukenmedi . Belki bir an afalladim duserim die korktum bana elini uzatan belki 1000 belki 5000 tane el. Paticik kasabasindan uzanan eller beni yere dusmekden kurtaran ellerdi. Ben bundan sonra dusermiyim bundan sonra hayal kirikliklarina ugrarmiyim bana soracak olursan dimdik ayaktayim ve ileri dogru yuruyorum . Ve herkesi aramizda gormekden mutluluk duyarim ...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...