Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Manticore TF'si Bu gece

Keyzar

Öne çıkan mesajlar

Lvl 30 üstü bütün arkadaşları bu gece manticore task force'unu yapmaya davet ediyorum. Zamanınız varsa tabi...

Okullar açıldı, herkesin iş güç yoğun ve uzun süredirde kopuk kopuk takılıyoruz oyunda, özledim valla herkesi...[signature][hline]Keyzar-Scrapper/ Kagari-Blaster/ Toxygen-Defender/ Imperiar-Blaster
Sosyal ağlarda paylaş

AAh ah.. hala 27'yim :) kaç hafta sürdü - _u crash sorununa acil çözüm bulamazsam iyice kopacagim sizlerden.

Bol sans kahramanlar !![signature][hline]COH:
AdaSu Science Balster AR/Elec.Manup.
Usta Science Dark Melee/Regen
Baloncu Natural Defender Force Field/Radiation
Sosyal ağlarda paylaş

Yapmayın ya arkadaşlar sabahın 9'unda Japonca kursum var. 7:30'da evden çıkıcam:(.[signature][hline]Keyzar-Scrapper/ Kagari-Blaster/ Toxygen-Defender/ Imperiar-Blaster

[Bu mesaj Keyzar tarafından 01 Ekim 2004 15:49 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Keyzar tarafından 01 Ekim 2004 15:49 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Geçen sefer yapamadığımız Task Force'u bu gece yapmaya ne dersiniz??? Devvo ve ben toplam 2 kişiyiz şu anda. Saat 7-9 arası lvl30 üstü herkesi bekliyoruz. [signature][hline]Keyzar: Spine,Regeneration-Scrapper lvl 37/ Kagari: Energy,Device-Blaster lvl 15/ Toxygen: Dark Miasma,Radiation Blast-Defender lvl 18

[Bu mesaj Keyzar tarafından 06 Ekim 2004 12:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Keyzar, 06 Ekim 2004 12:00 tarihinde demiş ki:
Geçen sefer yapamadığımız Task Force'u bu gece yapmaya ne dersiniz??? Devvo ve ben toplam 2 kişiyiz şu anda. Saat 7-9 arası lvl30 üstü herkesi bekliyoruz.

Malesef Keyzar'ın işi çıktığı için gene erteledik TFyi.[signature][hline]"You have no cause to bar me, brothers. I wish to take nothing from the tower that you have been sworn to guard, but I will destroy you if you delay me."

Lord Soth, Knight of the Black Rose
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...