Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bursa'da yasal Metal Albümü bulmak

Thiras

Öne çıkan mesajlar

Bursa'da underground veya yasal metal (Nu-metal değil heavy, power, senfonik, black tarzı şeyler) albümü bulabileceğim bir tükan varmıdır? Sorarım size paticik halkı???[signature][hline]To follow the path
look to the master
follow the master
walk with the master
see throug the master
become the master

ESKİ NICK'İM sldsnake
Sosyal ağlarda paylaş

yasal bilmiyorum ama orada inegöl çarşısı diye biryer var orada sahte var.birde compact disc diye bir yer var orada orjinal var.ama compact disc'in yerini hatırlamıyorum tam olarak.uzun zamandır uğramıyorum bursaya.[signature][hline]herkes düşlerinin büyüklüğü kadar özgürdür!
Sosyal ağlarda paylaş

dostum çokran plak var altuparmak da orada biraz bulabilrsin çok sevgili arkadaşım.yada seni cd bank'e götürürüm orada istediğin kadar bulabilrsin.yada sönmez pasajı'nda bir dükkan var orası da bulunabilitesi olan bir yer.[signature][hline]administrator error

-oo saçını mı kestirdin çok yakışmış.
-salak salak konuşma ikimizde iğrenç göründüğümü biliyoruz...

progresifim progresifsin progresif

:rock::rock:
Sosyal ağlarda paylaş

ataturk caddesi wakıfbank aralıngında cd bank war , sönmez iş sarayın da musicland war , ayrıca sahiplerini çok yakından tanıdıgım ve çok sewdigim bursanın ilk ve hatta tek rock cafesi Zeppelin de çok buyuk bi arşiv mevcut istersen bi oraya git mutlaka biliyosun dur yerini ama ben tarif edeyim altıpmak kaymakamlık binası arkası ! ! ![signature][hline]Use Condom Be Safe H.I.V
Sosyal ağlarda paylaş

haaa bide unutmadan inegöl pasajında metal shop war orda genelde yazılı basına ait ekipmanlar war ama belki bulursun hiç bulamadıysan en son ihtimal resimli bara git Özgür Ögöz ü bul bu adam resim li barın organizatörü eski olay fm dj lerinden bu adam da herşeyi bulursun[signature][hline]Use Condom Be Safe H.I.V
Sosyal ağlarda paylaş

Ysal olmayan metal albümü nasıl oluyo?
Bölücü propaganda yapanlar mı? :P
[signature][hline]İlginç : Ya herşey kötü dünya kötü, hayat pis. Ana rahmine dönmek istiyorum dei$ik bey..
Dei$ik : Kas, belki girersin..

[Bu mesaj nedanko tarafından 07 Ekim 2004 05:52 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...