Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kötü belediyecilik

Napolyonn

Öne çıkan mesajlar

Napolyonn said:

nationalsozialistische türken arbeiterpartei toplanmış yine.

konu: yanlış kurban kesimi ve buna izin verilmesi
cevap: chp değilmiydi lan o?

kesenler müslüman olduğunu iddia eden insanlar. bu işi bıraksan tonlarca insan da bunu böyle yapar gördük. demek ki bu ülkede müslümanlığın anlanması ile ilgili büyük bir sorun var çünkü insanlar SÖVÖP ÖŞLÖYCÖM ÖN BÖYÖK HÖYVÖNÖ BÖN KÖSTÖM diyebilmek için bir hayvanı acı çektirerek öldürmekte bir sorun görmüyorlar.

olay bariz bir şekilde yanlış, belediyenin yetersizliği aşikar ama ülkemizde müslümanlığı yanlış anlayan insanların da bol miktarda olduğunu görüyoruz her kurban bayramı.
Sosyal ağlarda paylaş

paticikte şimdiye katıldığım tek post şu anda ardeth'in yazdığı oldu. kesinlikle bazı yerlerin yanlış anlaşıldığını düşünüyorum bende, bu konuda benzer sebepten açıldı.

böyle hayvan kesilmez zaten kesilmemesi gerektiği de söyleniyor. gözü bağlanmadan, hayvanı korkutarak kesersen hem mundar olur hemde işin sevabı kalmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Napolyonn said:

paticikte şimdiye katıldığım tek post şu anda ardeth'in yazdığı oldu. kesinlikle bazı yerlerin yanlış anlaşıldığını düşünüyorum bende, bu konuda benzer sebepten açıldı.

AHAHAHAHAHAHYAH

şu koyu boyaduığım yer doğruysa yatırıp anırta anırta çökertsinler beni

arkadaşım sanki başka belediyelerde yıllardır olmayan bir şeymiş gibi adı içinde chp belediyesi bir yer geçtiği anda bu konuyu bu haberle açıyorsan kussura bakma ama niyetin belli

bu şekilde hayvan kesimi tyam anlşamıyla bir katliam ama sen de haberi fırsat bilip belirli bir siyasal partiye haber üstünden giy
dirme yapmıyorum diyorsan yemezler

dün ki bebeyiz çünkü, bi yürü git ya akşam akşam AHAHAHA

sadece şu forumda yazdıklarını toplasak ne yönde fi
kir belirttiğin ve zikrinin de ne olduğu ortada "ha ben böyloe değilim" diyorsan bi iletişim becerileri kursuna git çünkü kendini istisnasız hepimize bam başka biri olarak tanımayı başardın, tebrik

daha da gelmem davosa
Sosyal ağlarda paylaş

SNA1L said:

abi bi kere baslık anlatıyo herseyi 'kötü belediyecilik' hala ayak yapıyosun utanmadan

farz edelim ki yapıyorum? karşı tezini getir o zaman ne utanıcam adama bak. utanıcak olan ben değil o büyükbaşı ulu orta kestiren belediyedir ve buna karşı bişey demekten imtina eden sensin.
Sosyal ağlarda paylaş

Napolyonn said:

Korax said:

Adammi? eki eki..

O degilde, istenmedigi ve hic bi mesajina fikren katilmadigi bi forumda niye dururki insan?

senin gibi odunları budayacak birileri lazım çünkü.

Ouuu cok hasinsin beybi.

Ama yazik lan, uzuluom ben senin gibilere. Budanmisiz budanacagimiz kadar, sakirtmi budayacak bizi daha, sen kendini manastira kapat haci bence. Siyaset falan sana göre degil, valla bak :)
Sosyal ağlarda paylaş

ümraniye üsküdar ve sultanbeylideki rezaleti de gör o zaman
keşke fotoğrafını çekseydim

benim gördüklerim ama medyanın görmedikleri bunlar sen işine geleni alıp koymuşsun sonra "ama orada hayvanlaara eziyet ediliyor" diyerek kılıfını bulmaya çalışıyorsun

"ama o da yapıyor ya!" tepkisi de verdim sayende bravo
Sosyal ağlarda paylaş

ya o olayı normal görücek insan yoktur heralde illa buraya nekadar yanlıs öküz öyle kesilirmi yazmamız gerekmiyo baslıgı bumu insanlık yada insanlık ölmüş fln diye acsaydın bukadar uzamazdı ama sen insanlık dısı bi olayı siyasete alet etmeyi yeglemissin e tepki verilmesi cok normal
Sosyal ağlarda paylaş

Napolyonn said:

Karea said:

belediyecilik nedir ya

sen yılda 1 kere hayvan boğazlıycan diye belediye sana yer mi tahsis etsin

belediyenin işi ne? belediye bu tur organizasyonları düzenler yoksa sadece imza atma işi olsa ben tek başıma on belediye yönetirim.

belediyenin işi ulaşım emniyet vs

hayvan boğazlamak yada insanları imana getirmek değil
Sosyal ağlarda paylaş

Napolyonn said:

AtlaraFisildayan said:

olm ne utanmaz bi adamsın ya

sen atlarla takılmaya devam et anlaşılan insanlarla iletişimin kopmuş. konuyu okusan şurdan kimin particilik yaptığını çok rahat anlardın.

fanatiklikten senin beyninde temassızlık var anlaşılan.

bu ne olm noob provokatörler gibi

şakolyon said:

hayvanların kurban edilmesine karşı değilim ama böyle işkence çektirerek kurban etme gibi bir stil yok. orda koskoca bakırköy belediyesi yazmasına rağmen utanmadan burası bizim semtimiz değil diye açıklama bile yapmışlar.
Sosyal ağlarda paylaş

karea sen de saçmalama iki dakika %90 ı müslüman bir toplumda o toplumu oluşturan bireyler tabii k ide belediyelrienden böyle bir hizmet bekleyecek ve bu hizmeti beklemelerinde haklı oalcaklar

madem olacak o zaman adam gibi olması derli toplu olması sorunumuz

ama konunun bu ooması gerekirken olayın "müslümanlık tukaka" ya da "işte chp belediyesi!!11!!" konularına gelmemesi gerekiyordu

sağolsun başlığı açan arkadaş pek bir tarafsız yaklaşmış olaya her zaman yaptığı gibi
Sosyal ağlarda paylaş

belediyeciliği sadece toplu taşımacılık olarak gören insanlarla tartışması gerçekten zor.

ortalık kan gölüne dönmüş, iki kova kan yolun ortasına dökülmüş hala bunu değilde "lan chp mi yoksa?" diye düşünmek aslında birazda söylemediğim şeylerin ortaya çıkmasını sağlıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...