Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elektro gitar alıcam

Siamon

Öne çıkan mesajlar

valla ben jackson gitarı hughes&kettner amfide. ltd(esp) yi marshall jc2000 de denemiştim jc2000 daha iyi bir amfiydi sonuç olarak güzel gelmemişti tonu. tabi deneyip karar vermek lazım ama bence öyleydi.

neyse 2. ellerede bakmayı ihtmal etme , www.turkrock.com forumlarında var güzel aletler 2. el onun dışında gezersin beğendiğin bütçene uygun gitarı alırsın. yanlız amfi olarak ciddi ciddi 2. el düşünmeni tavsiye ederim bi marshall vs30 2. el 200-250$ arası gidiyor ve bu fiyata çok iyi öyle birşey denk getirirsen güzel olur. denemeden alma hiç birşeyi[signature][hline]Demon_of_Hell, 26 Eylül 2004 23:25 tarihinde demiş ki:
fantezilerimden biride taş gibi bir ayşe teyzenin gelip üstümdeki elbiseleri caaarrrtt diye yırtmasıdır...
Mirage Icq'da demiş ki:
Predator (10:17 PM) :
terminale gittim çok iyi bir film ya
Mirage (10:17 PM) :
terminalör?
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.turkrock.com/ftopic10492.html

Burda Marshall VS30 var fiyatıda 225$ mış benim param olsa alıcam ama yok sen yararlanabilirsin[signature][hline]Demon_of_Hell, 26 Eylül 2004 23:25 tarihinde demiş ki:
fantezilerimden biride taş gibi bir ayşe teyzenin gelip üstümdeki elbiseleri caaarrrtt diye yırtmasıdır...
Mirage Icq'da demiş ki:
Predator (10:17 PM) :
terminale gittim çok iyi bir film ya
Mirage (10:17 PM) :
terminalör?
Sosyal ağlarda paylaş

LTD değil ESP 1300 dolar olan, euro değil yani. Amerika fiyatı. Buraya gelişi onun gene burdaki fiyata belki daha fazlasına patlar eğer gelirken getirticek birisini tanımıyorsan.[signature][hline][b]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.[b]

[b]Umrae[b]
Sosyal ağlarda paylaş

ya o paray astrat alınır usa.yada iraz daha kasıp o gitarın taklit edilmiş olduğu les paul ü alırsın.taklit ötesi bence.biraz benzeyen prs singlecut ı dava ettti gibson bunu etmiyor.ilginç walla..[signature][hline]administrator error

-oo saçını mı kestirdin çok yakışmış.
-salak salak konuşma ikimizde iğrenç göründüğümü biliyoruz...

progresifim progresifsin progresif

:rock::rock:
Sosyal ağlarda paylaş

Abicim bende jackson var, gitarımı da seviyorum.

AMA GEÇEN GÜN TÜNELİN İLERSİNDE Bİ IBANEZ GÖRDÜM İNANILMAZ BİŞİYDİ, İLK GÖRÜŞTE AŞK YAŞADIM ALETLE.

üf ya efkarlandım :([signature][hline]Elan Realms - A tale that goes on
Ealos Tsaark, A Freedom Fighter from Eclipse.
fedaykin, 29 Eylül 2004 12:41 tarihinde demiş ki:
Cehennemde Hollandalılar, Brezilyalılar olacak zira onlar kafir...
Cennette Araplar olacak zira onlar Müslüman...

Benim yerim şimdiden belli, kombine bilet aldık :)
Sosyal ağlarda paylaş

Ha bu arada klasikten nefret ediyorum, elektrodan başladım mutluyum gururluyum.
Şimdi bass a başlıcam.[signature][hline]Elan Realms - A tale that goes on
Ealos Tsaark, A Freedom Fighter from Eclipse.
fedaykin, 29 Eylül 2004 12:41 tarihinde demiş ki:
Cehennemde Hollandalılar, Brezilyalılar olacak zira onlar kafir...
Cennette Araplar olacak zira onlar Müslüman...

Benim yerim şimdiden belli, kombine bilet aldık :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...