Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rangorak

Miguel_Felandez

Öne çıkan mesajlar

Yetenek demekle ne demek istediğini tam anlamadım.Meslek yetenekleri mi diyorsun yoksa quest yeteneklerimi(eşyalarla yapılan yetenekler)?

Meslekleri nerden alıyoruz diye sorarsan burda iş mesleğe göre değişiyor.

Swordman-Izlude deki swordman loncası
Thief-Morroc(Piramitteki thief loncası)
Acolyte-Prontera Kilisesi(Pronteranın kuzeydoğusunda)
Magician-Geffendeki Mage loncası(haritanın kuzeybatısında)
Merchant-Albertanın güneybatısındaki bina
Archer-Payondaki archer loncası

Unutmaman gereken şeyler:
-Novicedeyken job lvlı 10 yapman
-Sitelerden araştırarak hangi karakteri seçeceğine bağlı olarak durum puanlarını uygun yerlere vermen (sitelerde yazar,forumlarda şunu şunu yapmak istiyorum nasıl yaparım dersen yardımcı olabilirler,ama tek bir mesleğin bile kendi içerisinde ayrıldığını unutma,ilk başlarda başın biraz ağrıyabilir yani) güçsüz bir karakter yaratıp silmeni yada o karakterle devam edip pişman olmanı önlemek için oldukça yararlı olacaktır.

Quest skill dersen orası biraz karışık çünkü alabileceğin quest skilleri mesleğine göre değişecek.Ama genel olanı da var.

First aid-3 Clover, 3 Red Herb, ???(değişebilir ama bana rotten bandage çıkmıştı)

Bunları topla,prontera hotel deki hemşireyi bul.

Bundan başka quest skiller mesleğe göre değişeceği için önce mesleğine karar vermen gerekecek.[signature][hline]Darkness crushes the world...
Sosyal ağlarda paylaş

Bence başladığın gibi bırak. Para tuzağı resmen. Onun yerine mu indir oyna veya izmir'deysen cd'sini veriyim sana ( cd'ye bastım ) gir oyna. Ragnarok'ta iş yok.[signature][hline]Efsane kalplerimizde yaşıyor... Ailenizin spamcısı devhochi ölmedi ölmeyecek...

[Bu mesaj darth_devhochi tarafından 6 Haziran 1996 06:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...