Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

service pack 2 sorunsalı

kinetica

Öne çıkan mesajlar

lisanslı windows xp için service pack 2'yi yükleyeyim dedim. microsoftun sitesinde bununla ilgili linki bulamadım! tamam "lan nasıl bulamazsın yuh" diyebilirsiniz. bende windows update olayını aktif edeyim dedim. o da göçtü. yani istediğim service pack 2 nin böyle bir linki olsun windows update ile, otomatik güncelle ile uğraşmadan klasik usül bir update dosyası çekeyim, kurayım. umarım anlatabilmişimdir.[signature][hline]oasisoyun.net | Mancınık'ı Yükle | Oasis Forum
Sosyal ağlarda paylaş

bu thread in altinda benzer bi sorunumu aciklamak istedim..
benim xp de her zaman ki update sinyallerinden birini verip service pack 2 yi download ediyo fakat install a gelince yok efenim serial no nuz zart zurt diyo...o nedenle install edememekteyim..illa cd üzerinde mi bulmam lazim yoksa naapmam lazim bi yardim lütfen..[signature][hline]Is There Anybody Out There??
Sosyal ağlarda paylaş

bunu bende gördüm ama "IT uzmanları ve geliştiriciler için" diyor. yani gereğinden fazla download edeceğim. fazladan bir de update'i çoklu olarak aynı anda şirketin bütün ağına yükleyen bir IT uzmanı olsam doğrusu bu ama evimde kendi halimde yüklemem için tek PC'lik olanını indirmemi istiyor. altta yazıyor aynı sayfada. ama windows update sayfası hata veriyor.. eğer sizlerden birinde hata vermezse windows update sayfasın bakıp, "service pack 2 türkçe" yükleme linkini bulabilir misiniz?[signature][hline]oasisoyun.net | Mancınık'ı Yükle | Oasis Forum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...